Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co jest najważniejsze w zwiąku?To, że udało Ci się poznać, poderwać a następnie wejść w związek z dziewczyną, to wcale nie koniec Twojej drogi. To, że jesteś w związku wcale nie oznacza, że możesz już spocząć na laurach i cieszyć się towarzystwem swojej wybranki serca po kres swych dni. Tak naprawdę utrzymanie dobrych relacji ze swoją partnerką wymaga wiele zaangażowania z Twojej strony. Warto więc może zadać sobie pytanie – Co jest najważniejsze w związku?

 

Co jest najważniejsze w związku?

 

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 

 

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę za początek związku można dopiero uznać to, że wspólnie ze swoją partnerką uprawialiście seks. Dzieje się tak dlatego, ponieważ fizyczność jest równie ważna w waszych relacjach jak więź emocjonalna, którą ze sobą tworzycie. Poza tym podczas seksu w Twoim organizmie uwalniają się hormony i substancje chemiczne, które sprawiają, że zaczynasz odczuwać miłość względem swojej partnerki. Jest to naukowo udowodnione i jeśli tylko chcesz, to możesz znaleźć odpowiednie artykuły o tym w Internecie.

Związek to jednak nie tylko fizyczność, ale także więź, która jest równie ważna jak wasza bliskość fizyczna. Nie da się uniknąć sytuacji kryzysowych w waszej relacji, ale można zdecydowanie ograniczyć ich ilość, abyście mogli cieszyć się wzajemnym towarzystwem jak najdłużej bez kłótni i zakupu nowych talerzy w każdy weekend. Wystarczy tylko zwracać uwagę na kilka istotnych kwestii.

1. Zaufanie

Zaufanie to podstawa i fundament każdego udanego związku. Oznacza to nie mniej, nie więcej jak to, że w zdrowych relacjach pomiędzy kobietą, a mężczyzną nie ma miejsca na zazdrość. Dlaczego? Ponieważ nie prowadzi ona nigdy do niczego dobrego. Każde z was potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi i zabranianie tego ze strachu przed zdradą jest co najmniej dziecinne.

Jeśli Twoja partnerka będzie chciała Cię zdradzić to i tak to zrobi, a trzymanie jej w złotej klatce wcale temu nie zapobiegnie. Poza tym zastanów się jak Ty byś się czuł gdyby ktoś co chwilę oskarżał Cię o rzeczy, których nie zrobiłeś?

Chcesz wiedzieć więcej o związkach? Przeczytaj Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!

2. Seks

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 

Jak już wcześniej wspomniałem seks jest bardzo ważnym elementem udanego związku. To zrozumiałe, że odbywanie stosunku cały czas z ta samą partnerką może się po jakimś czasie znudzić dlatego bardzo ważne jest żebyście starali się jak najwięcej eksperymentować w sypialni.

Uprawienie seksu w sypialni, w pozycji misjonarskiej i to przy zgaszonym świetle nawet najbardziej zagorzałemu erotomanowi się w końcu znudzi. Naprawdę w dzisiejszych czasach jest masa ciekawych książek i poradników, które pomogą Ci dodać pikanterii, a przede wszystkim odświeżyć wasze życie seksualne. Nie bój się probować.

3. Rozmowa

 

Co jest najwazniejsze w zwiazku

 
Dialog pomiędzy wami jest naprawdę rzeczą niezmiernie istotną. W naszym społeczeństwie ludzie mało ze sobą rozmawiają. Nie chodzi mi o standardowe pytania – „Co u Ciebie”, „Jak Ci minął dzień” albo „Wyniosłeś dzisiaj śmieci?”

Chodzi mi o poruszanie tematów dla was ważnych – jakie macie zasady i wartości w życiu, jakie są wasze marzenia, dlaczego pewnych rzeczy nie lubicie i oczekujecie w tej kwestii zrozumienia, albo co równie ważne – jakie rzeczy w łóżku sprawiają wam największą przyjemność.

Ludzie nie rozmawiają ze sobą na takie tematy przez co potem tak naprawdę bardzo niewiele wiedzą na swój temat i później przez to dochodzi do wielu sprzeczek i nieporozumień, których można by było bardzo  łatwo uniknąć.

Oczywiście to tylko kilka najpotrzebniejszych informacji, ponieważ o rzeczach istotnych w związkach pisane są całe poradniki, ale na sam początek wystarczające. Zaglądnij czasem na naszą stronę, może napiszę kolejny artykuł o związkach…

Chcesz wiedzieć więcej o związkach? Przeczytaj Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!