Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pierwsze Wrażenie dla kobiet

Pewnie nie raz spotkałeś się ze zdaniem, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Nie wątpliwie jest w tym sporo racji. Ludzie w kilka sekund kategoryzują napotkaną osobę, i zwykle nie zmieniają później o niej swojej opinii. Dlatego ważne jest, byś nauczył się wywierać dobre wrażenie na kobietach. Przeczytaj, jak robić to dobrze!

 

 

 Jak wywrzeć na kobiecie dobre wrażenie?

Nie jest żadną tajemnicą, że aby kupić ostatnie krzyki mody to trzeba wydać całkiem sporą sumę. Z drugiej strony jeśli jesteśmy dobrze ubrani to się dobrze czujemy, wierzymy, że dobrze wyglądamy i czujemy, że wszystko czego się podejmiemy zakończy się sukcesem. Kiedy umawiamy się na randki to bardzo ważne jest żebyśmy byli dobrze ubrani, ponieważ wtedy czujemy się dobrze. Dobry styl oznacza dobry poziom pewności siebie.

Pierwsze Wrażenie na randce
 

Zapomnij o śmiesznych dywagacjach na temat kształtów ciała, sylwetki i tego typu podobnych, bo uwierz mi, to jest bezcelowe. Możesz wyglądać stylowo niezależnie od tego, jaka jest budowa twojego ciała i jakim budżetem dysponujesz. Ubrania w czarnym kolorze zawsze będą modne i stylowe. Nie mogę przejść po żadnej zatłoczonej ulicy ani centrum handlowym, żeby nie być atakowanym przez setki różnych nakazów i trendów, mówiących jak powinienem wyglądać. Wszystkie odzieżowe sieciówki chcą nam udowodnić, że to właśnie tylko one są nas w stanie ubrać stylowo. A tak naprawdę, to, że nie zdecydujesz się na żaden z ich produktów, nie spowoduje, że będziesz gorzej ubrany. Z drugiej strony udanie się na pierwszą randkę w rozciągniętym swetrze i lekko „wychodzonych” adidasach może sprawić, że będziesz wyglądać na zrelaksowanego, ale pomyśl co w tym momencie chodzi po głowie twojej randce, która ostatnie dwie godziny swojego cennego czasu spędziła na tym, żeby wyglądać dla ciebie jak bóstwo. Dotarło?

 

Pierwsze Wrażenie na randce
 

Podczas kiedy żeńska część naszych czytelników nie potrzebuje w większości wykładów na temat dobrego wyglądu i autoprezentacji, męska część powinna się trochę podszkolić. Pierwsza rzecz, z której powinien sobie zdawać sprawę każdy mężczyzna to fakt, że kobiety najpierw patrzą na twoje buty. Możesz nie zauważyć lekkiego brudu na swoich butach, ale uwierz mi, one to widzę i wcale im się to nie podoba. Diabeł tkwi w szczegółach. Brak spinek do mankietów, krawat niedbale zawiązany, brak guzika w koszuli – takie detale mają znaczenie - musisz być czujny, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Taki wygląd może sugerować dwie rzeczy – dzikiego kochanka, który lubi uwidaczniać swoją niezależność albo totalnego fajtłapę i kompletnego nieudacznika, któremu brakuje wyczucia stylu i smaku. Jak chcesz rozebrać swoją partnerkę jeśli nie potrafisz ubrać sam siebie?

Z drugiej strony kobiety często przymykają oko na niedopatrzenia przy obuwiu, ponieważ wiedzą, że mężczyźni często traktują buty jako wygodny dodatek, a nie podstawę swojego stroju. Nie jest trudnym przekonać się co jest teraz w modzie, a jednocześnie trzyma fason. Po prostu skieruj wzrok ku najbliższemu sklepowi z eleganckim obuwiem. Po zakupie odpowiednich butów,  upewnij się , że pasują do reszty twojego stroju.  Pamiętaj żeby nie mieszać pod żadnym pozorem brązowego z czarnym, a jeśli równie łatwo znaleźć w twojej szafie pastę do butów, co diamenty, to lepiej wróć po nią do sklepu. Dobre obuwie oznacza, że przywiązujesz uwagę do detali i twoja partnerka  z pewnością to zauważy.
 
Pierwsze Wrażenie na randce

 

Najważniejsza jest reszta stroju, jeśli nie masz pomysłu jak sprawić żebyś dobre wyglądał to albo wynajmij stylistę jeśli cię na takowego stać, albo kup sobie jakąś gazetę z modą męską (na pewno w każdym punkcie prasowym znajdziesz odpowiednią publikację) Dobrym wyjściem jest równie namówienie swojej przyjaciółki na wspólną wizytę w centrum handlowym i małą pomoc w doborze swojej garderoby.  Generalnie chodzi o to, żebyś nie był ubrany zbyt oficjalnie, ale z drugiej strony nadmiar luzu również nie jest wskazany. Jeansy, marynarka i dobra koszula powinny dać radę zrobić odpowiednie wrażenie.


Dobry wygląd jest istotny i daje poczucie komfortu. Jednakże oprócz wyglądu nie mniej istotny są odpowiednie perfumy. Płyn po goleniu i woda kolońska są dla każdego mężczyzny niezbędną podstawą. Wybierz sobie jakiś dobry zapach  markowej firmy i pamiętaj żeby nie nakładać go zbyt dużo na siebie, delikatny zapach działa o wiele lepiej na kobiecą wyobraźnię i buduje niesamowitą atmosferę.

Pierwsze Wrażenie na randce


Dobry wygląd i odpowiedni zapach nie powinny być tylko jednorazową sytuacją. Na kolejnych randkach musisz kobietę przekonać do siebie, także drastyczna zmiana ubioru może jej dać do myślenia. Będziesz wyglądać na pozera, który stara się na siłę wywołać pierwsze wrażenie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o wrażeniu wywieranym na kobietach, by móc zdobyć wymarzoną partnerkę? Skorzystaj już teraz z naszego niesamowitego kompendium wiedzy dostępnej na DVD!