Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty
seksoralnyPieszczenie łechtaczki wymaga dużego skupienia i wysiłku. Nie polega bynajmniej na tym, by włożyć język między nogi partnerki i wykonywać dowolne, spontaniczne ruchy. Nie znam przynajmniej przypadków, by dawało to porządne rezultaty. Z tego artykułu dowiesz się, jak pieścić łechtaczkę oraz na co powinieneś zwrócić uwagę podczas jej stymulacji.

 

Z cyklu ABC seksu: Skrywane tajemnice łechtaczki.

 

Wielu mężczyzn uwielbia pieścić oralnie swoje partnerki, potrafią się mocno zassać i przez długie minuty nie odrywać się od krocza swojej kobiety. To prawdziwe łóżkowe zwierzaki. Jeśli nie zaliczasz się jednak do nich, a chciałbyś sprawić swojej kobiecie przyjemność, przeczytaj kilka naszych rad. 

Kiedy masz zielone światło?

Przede wszystkim nie powinieneś od razu przechodzić do sedna sprawy. Zacznij od stymulacji okolic intymnych, czyli na przykład wzgórka łonowego czy wewnętrznej strony ud. Możesz także possać wargi sromowe. Niektóre kobiety szalenie podniecają na przykład pieszczoty przez majteczki. Dopiero po takich pieszczotach, gdy dziewczyna będzie rozpalona,  masz zielone światło, by zabrać się za "dzyndzelka".

  Specyfika łechtaczki

Łechtaczka to bardzo wrażliwy organ, zwłaszcza gdy kobieta nie jest jeszcze bardzo podniecona. Gdy zbyt mocno będziesz na nią naciskał lub będziesz przesuwał po niej suchym palcem lub językiem (tak językiem, on też potrafi być suchy i szorstki!) wywołasz ból, po którym kobiecie może przejść ochota na wszystko. Nawet gdy przestaniesz robić swojej dziewczynie "dobrze", pozostanie jej bardzo nieprzyjemne odczucie otartego naskórka, które może się utrzymać nawet do kilku godzin.
 
To miejsce musi być wilgotne, nawet jeśli będziesz robić to w zły sposób, jest dużo większa szansa, że nie wywołasz u dziewczyny takiej reakcji. Gdy jednak zrobisz wszystko dobrze, jej łechtaczka zacznie nabrzmiewać i zrobi się dużo bardziej wyczuwalna, co zasadniczo ułatwi ci zadanie. Wtedy możesz ją ssać, łaskotać, lizać, pocierać ją i  dmuchać na nią. Czasami łechtaczka zniknie w najbardziej nieoczekiwanym dla ciebie momencie. Nie przejmuj się tym zupełnie,  wtedy albo możesz to przeczekać stymulując inne miejsca albo możesz spróbować ją wyssać na powierzchnię. Prawdziwą wisienką na torcie jest czubeczek łechtaczki, do niego powinieneś dobrać się na końcu. Jeśli chcesz dostać się do tego miejsca musisz unieść palcem fałdkę skóry, jest to napletek i przypomina on mały kapturek.
 
seksoralny

Jakie wykonywać ruchy?

Na pewno nie możesz liczyć na jednostajne ruchy w dół i w górę lub w prawy bok lub lewy lub zataczać jedynie koła. Ciągle musisz zmieniać kierunek i intensywność pieszczot. Jeśli chcesz doprowadzić swoją partnerkę do kulminacyjnego momentu nie możesz sobie pozwolić na delikatne muskanie. Tym za wiele nie osiągniesz, musisz wykonywać zdecydowane i szybkie ruchy językiem czy palcem, przypominające nieco trzepot skrzydeł koliberka.
 
Pieszczoty łechtaczki potęguje wsadzenie jednocześnie palca (lub palców) do pochwy i wykonanie ruchów, najpierw powolnych, a później coraz szybszych. Również możesz próbować wsadzić koniuszek języka do pochwy i stymulować jej zewnętrzną krawędź. Co najważniejsze, gdy widzisz, że twoja partnerka dochodzi do osiągnięcia szczytu, nie przyspieszaj nigdy ruchów! Jeśli w danym tempie czy rytmie doprowadziłeś ją do takiego stanu, to znaczy, że jest to najbardziej optymalny sposób i wkrótce twoja partnerka osiągnie orgazm.
 
seksoralny
 
 

Czym można jeszcze pieścić łechtaczkę?

Wielu mężczyzn nie potrafi zrozumieć i nie wpada na to, że ich „narząd” idealnie nadaje się do pieszczenia naszej "łódeczki". Delikatna skóra członka daje kobietom niezwykłe wrażenia zmysłowe. Uwielbiają one gdy w czasie stosunku ich łechtaczka ociera się o penisa. Często też, kobiety po porodzie naturalną drugą odczuwają większą przyjemność z seksu, bo zmniejsza się odległość między pochwą a łechtaczką i jest ona zdecydowanie lepiej stymulowana.
 

Wąsy i broda

Ważne jest także byś uważał na swój zarost. Powinieneś być dokładnie ogolony lub odrobinę zapuszczony (kilu dniowy zarost nie jest tak ostry i nieprzyjemny).  Są oczywiście dziewczyny, które z radością reagują na pocieranie ich okolice intymnych brodą lub ostrzejszym zarostem, należy jednak z tym uważać.
 
seksoralny

Indywidualny charakter każdej łechtaczki

Każda dziewczyna jest inna. Niektóre kobiety mają dużą łechtaczkę (zdarzały się w historii kobiety z przerośniętymi łechtaczkami gigantami, przez co, jako niemowlaki były mylone z chłopcami), inne bardzo malutką. Są też takie, których łechtaczki są mało wrażliwe. Dlatego nie osiągają one w ogóle orgazmu łechtaczkowego. Jednym kobietom łechtaczka powiększa się podczas jej drażnienia innym nie. Czasami na odczucia związane z pieszczotami łechtaczki wpływa dzień cyklu menstruacyjnego. Innym razem maksymalną przyjemność sprawia partnerce pieszczenie punku położonego tuż pod łechtaczką, a nie na samym napletku i czubku.
 

Wnioski

Wniosek z tego jest taki, że niestety nie ma sprawdzonego sposobu na oralne pieszczenie kobiety. Nie ma jednej reguły ani złotego środka. Jeśli jakiś twój kolega twierdzi, że zawsze wie, jak zrobić kobiecie dobrze jest w dużym błędzie (bo cała masa kobiet udaje, że ma orgazm) albo kłamie. Zapamiętaj zdanie, wypowiedziane przez Paula Joannidesa: „Przeciętny kochanek zawsze wie, czego pragnie jego partnerka. Kochanek doświadczony zawsze o to pyta”.
 

 

seksoralny