Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

SekszdziewicaWielu mężczyzn nie ma pojęcia, jak powinni zachować się w łóżku, gdy w ich życiu trafi im się partnerka, która jest jeszcze dziewicą. I to taką prawdziwą, nie spiżową! Pora skończyć z tą niewiedzą i wszelkimi obawami…

 

Z cyklu ABC seksu: Jak zrobić to z dziewicą?

 

Polska - kraj dziewicami płynący...

Jeśli trafiałeś w swoim życiu na same doświadczone partnerki, to miałeś sporo szczęścia. Polska to kraj, w którym żyje najwięcej deklarowanych dziewic (biorąc pod uwagę całą Europę), co związane jest z późniejszym rozpoczynaniem życia seksualnego przez Polaków, w porównaniu do innych krajów zachodnioeuropejskich.
Dlatego też może przydarzyć ci się, że trafisz na dziewczynę, która będzie zupełnie zielona w tych sprawach. Jak się wtedy zachować? Prawdziwy mężczyzna powinien być przygotowany na każdą sytuację. Również na taką.

 

Nie licz na to, że dziewczyna będzie miała obszerną wiedzę z zakresu seksualności człowieka i przeczyta kilka poradników, jak bezboleśnie i szybko przejść rozdziewiczenie. Edukacja seksualna w Polsce prawie nie istnieje. Ona liczy, że ty, jako doświadczony partner się wykażesz i nie będziesz stał w zakłopotaniu, stękając yyyyyyyyyyy......eeeeee tego no……….
 
Sekszdziewica
 

Odpowiednie przygotowanie to podstawa.

Przede wszystkim powinieneś zadbać o jej samopoczucie i odpowiednią atmosferę. Gra wstępna też nie powinna skończyć się na rozebraniu dziewczyny do naga. Powinieneś budzić stopniowo w niej napięcie seksualne i pożądanie, a miejsce intymne powinno być odpowiednio wilgotne. W żadnym wypadku nie może odczuć presji, że ty już jesteś gotowy, więc dobrze by było, żeby się streszczała… Musisz dostosować się do jej tempa i jej życzeń. Jeśli chce to robić przy zgaszonym świetle, to je zgaś. Jeśli chce byś założył prezerwatywę, załóż ją. Jeśli nie chce ssać twojego małego, to nie zmuszaj jej. Ona musi czuć się absolutnie komfortowo i bezpiecznie. To jak przeżyje swój pierwszy raz będzie miało zasadniczy wpływ na jej dalsze życie seksualne.
 
Najlepiej byłoby, żebyście przy pierwszym kontakcie zrezygnowali z odbycia pełnego stosunku i zaczęli wasze współżycie od pettingu i pieszczot. To pozwoliłoby dziewczynie oswoić się z twoim i jej własnym ciałem i reakcjami. Wzrosłaby przy tym też szansa, że dziewczyna będzie odczuwać przyjemność z pierwszego razu. Dlatego warto to rozważyć.
Sekszdziewica
 
 

Sposób na szybkie przebicie błony.

Są pewne sposoby, które zasadniczo skracają czas bólu dziewczyny przy pierwszym współżyciu. Powinieneś podłożyć swojej partnerce pod pupę poduszkę, aby miednica było uniesiona nieco do góry. Dziewczyna natomiast powinna rozłożyć na boki ugięte w kolanach nogi, a następnie przyciągnąć je możliwie jak najbliżej do klatki piersiowej. Dzięki temu górna część wejścia do pochwy, znajdująca się w pobliżu łona i łechtaczki, odchyla się do góry, przez co trafisz bez problemu bezpośrednio na błonę dziewiczą. Poza tym, pozycja ta gwarantuje maksymalne napięcie błony dziewiczej, co ułatwia szybkie jej pęknięcie.
 

Pułapki...

Są pewne elementy, które mogą przysporzyć ci trudności i powinieneś wziąć to pod uwagę. Po pierwsze naturalnym odruchem człowieka na ból jest cofanie się. To dzieje się zupełnie nieświadomie i nie mamy nad tym kontroli. Dlatego gdy partnerka zacznie odczuwać ból pod naporem twojego członka, powinna wykonać świadomie ruch miednicą do przodu. Jeśli tego nie zrobi, błona rozluźni się i przerwanie jej przedłuży się.
 
Sekszdziewica

Drugi problem mogą sprawić mięśnie krocza, znajdujące się między odbytem a dolnym brzegiem wejścia do pochwy. Przy odruchach obronnych napinają się one i zwężają wejście do pochwy. Poza tym powodują one, że członek zamiast wejść w pochwę przesuwa się do góry, co może narazić na uszkodzenie np. łechtaczki. Dlatego powinieneś zachować szczególną ostrożność i pomóc dziewczynie rozluźnić te mięśnie. Niech weźmie klika głębokich wdechów, ty możesz wykonać w tym czasie delikatny masaż, a dopiero potem przystępować do akcji.

Jeśli mimo zastosowania się do tych rad nie uda się i nie dojdzie do pełnego stosunku, absolutnie nie okazuj jej, że jesteś nią rozczarowany! Najwyraźniej potrzebuje więcej czasu lub nie miała tego dnia odpowiedniego nastroju. Jeśli jednak nieudane próby przeciągają się należy poprzez szczerą rozmowę poszukać przyczyn i rozwiązań.