Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

pierwszarandkaMężczyźni popełniają dużo błędów podczas pierwszej randki. Tymczasem nie trzeba tak naprawdę wiele wysiłku, by wszystko dobrze wypadło. Zapoznaj się z naszymi cennymi radami odnośnie pierwszego spotkania.

 

Jak zachować się na pierwszej randce?

Pierwsza randka decyduje o wszystkim. Jeśli zrobisz coś źle, są nikłe szanse, że dziewczyna umówi się z Tobą jeszcze raz. Mimo, że samo umówienie się na spotkanie z wymarzoną dziewczyną wydaje ci się ogromnym sukcesem, prawdzie wzywanie dopiero przed tobą. Przeczytaj, jak postępować na pierwszej randce, by wywrzeć na niej jak najlepsze wrażenie.
 
pierwszarandka

Gdzie nie zabierać dziewczyny?

Przede wszystkim to ty musisz podjąć decyzję dokąd wziąć dziewczynę. Nie zdawaj się przy tym na opinie kolegów czy typowe miejsca, do których zawsze mężczyźni zabierają kobiety na randkę. Nie powinieneś decydować się na drogie restauracje i snobistyczne kluby, które będą świadczyły o tym, że chcesz jej zaimponować. Kino też nie jest najlepszym pomysłem, oglądając film i jedząc popcorn nie będziecie mieli okazji, by się lepiej poznać. Poza tym możesz całkowicie nie trafić z filmem w gust dziewczyny i randka zmarnowana.

Najlepsze rozwiązania.

Najlepszym rozwiązaniem jest np. spacer, zakupy w galerii czy średniej klasy knajpka lub kawiarenka, gdzie będziesz mógł z nią spokojnie porozmawiać i napić się z nią dobrej kawy, herbaty czy czekolady… Bez żadnych zobowiązań i wielkiej pompy… Mężczyźni, którzy decydują się na luksusowe i drogie miejsca, zwykle albo są obrzydliwie bogaci i nie robi im to żadnej różnicy gdzie idą, albo mają fałszywe przekonania, że by poderwać kobietę trzeba zrobić coś wyjątkowego, co wywrze na niej niesamowite wrażenie.

Z kwiatkami czy bez?

Zapomnij także o kupowaniu jakichkolwiek kwiatków czy innych prezentów. Potraktuje waszą pierwszą randkę, jak zwykłe spotkanie, po którym absolutnie nic nie musi się wydarzyć. Dystans do całej sytuacji sprawi, że zaintrygujesz kobietę i zapragnie cię lepiej poznać.
 
pierwszarandka
Musisz poza tym zdać sobie sprawę, że jeśli jest to atrakcyjna dziewczyna, cała masa facetów próbowała już ją poderwać na kino, kwiatki i kolację przy świecach, to nie jest więc dla niej nic specjalnego!  Dlatego ty powinieneś być inny. Zapamiętaj także, umawiając się na kilka randek miesięcznie zbankrutowałbyś, gdybyś chciał za każdym razem czymś jej imponować. Pamiętaj, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli już na pierwszej randce weźmiesz dziewczynę do jakiegoś niesamowitego miejsca, ona będzie liczyła na to, że przy kolejnym razie, czekać ją będzie jeszcze więcej wrażeń

Znajomości miejsca

Podstawową rzeczą jest, że musisz znać dobrze miejsce, do którego ją zabierasz. Wiedzieć, gdzie będziecie siedzieć, czy ktoś będzie was obsługiwał, czy sam będziesz musiał pofatygować się do baru, co zamówić dla niej i dla siebie. Musisz pokazać swoje zdecydowanie, nie możesz się wahać i pozwalać, by ona dokonywała za ciebie wyborów. To ty masz rozdawać karty i prowadzić ją.
 
pierwszarandka

Jak usiąść?

Jeśli wskażesz już miejsce do siedzenia swojej dziewczynie, pamiętaj by usadzić ją w taki sposób, by siedziała obok ciebie pod kątem mniej więcej 90 stopni. Nie musisz być super precyzyjny, chodzi tylko o to, żeby nie siedziała ona naprzeciwko ciebie, bo to pozycja, która związana jest z konfrontacją. Sam nie powinieneś siadać na rogu, jest to wysoce niekomfortowe. Będzie krępowało to twoje ruchy, a bardzo ważne jest byś czuł się swobodnie i miał odpowiednią mowę ciała.
 

Płacenie rachunku

Musisz się liczyć z tym, że dziewczyny w Polsce nie są tak wyemancypowane, jak ich koleżanki z zachodu i większość z nich liczy na to, że to ty uregulujesz rachunek. Jeśli dziewczyna ci się nie podoba i dasz jej do zrozumienia, że było to tylko "koleżeńskie spotkanie", a nie randka, sama powinna wyciągnąć swój portfel i zapłacić. Jeśli natomiast zależy ci na dziewczynie, nie powinieneś zastanawiać się nawet nad tym, tylko od razu zapłacić. Jeśli tego nie zrobisz, możesz wyjść na sknerę i osobę nie znającą zasad randkowania. A samo postawienie dziewczynie herbaty czy drinka za paręnaście złotych nie zrujnuje twojej sytuacji finansowej.
 

Gdy dziewczyna chce zapłaci za siebie

Czasami zdarzy się, że dziewczyna będzie nalegać, by zapłacić za siebie. Wtedy nie powinieneś się upierać. Niektóre z kobiet mają silną potrzebę, by manifestować swoją niezależność. Przy płaceniu nie tylko uregulowanie rachunku się liczy, ale także pozostawienie napiwku. To świadczy o twojej klasie. Zwykle zostawia się 10% wartości zamówienia.
 
pierwszarandka
 

Powrót do domu

Na samym końcu powinieneś zadbać o bezpieczny powrót dziewczyny do domu. Jeśli będziecie się dogadywać i zaiskrzy coś między wami wasze pierwsze spotkanie znacznie się przedłuży, więc jest szansa, że gdy będziecie się chcieli rozstać zrobi się już zupełnie ciemno. Jeśli jesteś autem, możesz zaproponować jej, że ją odwieziesz. Możesz także ją po prostu odprowadzić czy wsadzić do taksówki, która dowiezie ja do domu. Jednak najlepiej byś zrobił to osobiście, bo kto wie, czy nie czeka cię nagroda za cały wieczór starań…