Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Czego pragną mężczyźniZastanawiasz się, czego pragną mężczyźni? Zapewne chciałabyś od razu poznać najskrytsze sekrety mężczyzn. Chcesz dowiedzieć się - jak zadowolić każdego faceta? Przeczytaj...

 

 

Czego naprawdę pragną mężczyźni?

Właściwie, to całkiem proste, ale większość kobiet i tak ma olbrzymie trudności ze zrozumieniem swoich partnerów. Każdy mężczyzna w głębi swojego serca skrywa  pragnienie, by jego wybranka darzyła go zaufaniem. Wiele razy spotykamy się z sytuacją, w której mężczyźni powtarzają swoim żonom lub dziewczynom: "Czy choć raz mogłabyś mi zaufać?"

Wielu mężczyzn zachodzi w głowę, dlaczego kobietom wydaje się tak trudne coś, co z pozoru jest banalnie proste. Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć odwołując się do biologii i  różnic fizjologicznych pomiędzy płciami.

Czego pragną faceci?

Siła testosteronu.

To wyższy poziom testosteronu u chłopców powoduje, że posiadają oni pewną wyraźną fizyczną przewagę nad dziewczynkami. Hormon ten zapewnia mężczyznom większe możliwości do bronienia się przed niebezpieczeństwem lub do ucieczki od potencjalnych zagrożeń. Większość dziewczynek pozbawiona jest tak silnie rozwiniętej zdolności. Nie mają na tyle siły, by bronić się w bezpośrednim starciu z jakimś przeciwnikiem lub gdy zagraża im niebezpieczeństwo.
 
Jeśli chłopiec ufa komuś, kto z kolei zrani go mocno, zawsze może się bronić fizycznie (lub przynajmniej podejmować taką próbę). Małe dziewczynki nie mają w sobie takich pokładów siły i energii. Ponieważ człowiek może zaufać tylko wtedy kiedy czuje się wystarczając silny, by w razie nieoczekiwanej sytuacji się bronić, nie dziwi, że z małych dziewczynek wyrastają kobiety, które mają trudności z obdarzaniem każdego zaufaniem, bo w większości wypadków czują się zupełnie bezbronne
 
Czego pragną faceci?
 
 

Kilka słów do mężczyzn...

Kiedy robisz wymówki swojej kobiecie, że ci nie ufa wystarczająco, zrozum, że nie jest to zależne od niej, tylko od jej biologicznych uwarunkowań. Jeśli chcesz by ci zaufała musisz podjąć pewne działania, by pomóc jej wyrabiać sobie pewność uczuć w stosunku do ciebie.

Jak się za to zabrać? Istnieje kila sposobów i gestów, które sprawiają, że twoja dziewczyna będzie skłonna zawsze na tobie polegać. To co z pewnością wzbudza w kobiecie zaufanie do mężczyzny, to konsekwentne dotrzymywanie danego słowa. Nie ma nic gorszego niż składanie obietnicy bez pokrycia. Kobieta musi WIDZIEĆ, że jej mężczyzna potrafi wypełniać dane obietnice, że potrafi działać, a nie tylko się przechwalać.

Czego pragną faceci?
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń podrywu dla dziewczyn!  
 
Perfect Dating
 

Pozwól, że ci to zilustruję.

Wyobraź sobie kogoś, kto powiedział by ci, że jestem najbardziej podłą i wredną osobą, jaką kiedykolwiek spotkał w swoim życiu. Ciągle powtarzałby ci jaki jestem straszny, jak okropnie traktuję moją rodzinę i przyjaciół. Pewnego dnia spotkałbyś mnie przypadkiem. Podczas rozmowy ze mną, zauważyłbyś, że nie jestem aż tak straszny, jak sobie to wyobrażałeś. Właściwie to przyznałbyś, że jestem całkiem w porządku. Czy zmieniłbyś o mnie swoją opinię tylko po jednym spotkaniu ze mną? Prawdopodobnie nie. Niemniej jednak, gdybyś utrzymywał ze mną dłuższy kontakt i za każdym razem byłbym dla ciebie miły i pomocny, twoje zdanie o mnie mogłoby ulec diametralnej zmianie. Tak to właśnie działa. Moje życzliwe podejście do ciebie i usłyszane wcześniej o mnie negatywne słowa, spowodowało, że poczułeś pewnego rodzaju dysonans poznawczy. Wszystkie pogłoski o moim złym charakterze podważyłem w prosty sposób. Dzięki temu z biegiem czasu zapomnisz o mojej fatalnej opinii i zaczniesz się do mnie przekonywać.
 
Czego pragną faceci?
 

Jak to się ma do relacji damsko - męskich?

Jeśli twoja wybranka serca zobaczy, że nie rzucasz słów na wiatr i potrafisz konsekwentnie działać w sposób naturalny zacznie bardziej ci ufać. Jeśli natomiast nie będziesz dotrzymywać danego słowa twoja żona lub dziewczyna będzie ciągle czuć się niepewnie. Nie powinieneś się obawiać, że ci się to nie uda, bo każda kobieta pragnie powierzyć swojemu ukochanemu swoje serce i zaufać mu. Tylko potrzebuje byś pomógł jej zbudować zaufanie do ciebie, by mogła dać ci to czego chcesz.

Czego pragną faceci?
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń podrywu dla dziewczyn!  
 
Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin