Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakpoznaczemezczyznajestzakochanyCzy zakochany mężczyzna wysyła jakieś sygnały kobiecie i zachowuje się w  specyficzny sposób? Oczywiście, że tak! Mężczyznę bardzo trudno przekonać, by wyznał swe uczucia, dlatego najlepiej sprawdzić, jak postępuje i przekonać się, czy nie trafiła go przypadkiem strzała Amora.

 

 

Poznaj 8 oznak, po których poznasz, że jesteś dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką… 

Poznałaś niedawno pewnego mężczyznę, spędziłaś z nim trochę czasu i zdałaś sobie właśnie sprawę, że go pokochałaś, ale masz wątpliwości, czy on odwzajemnia twoje uczucia? Cóż, nigdy się nie dowiesz, dopóki sam ci tego nie wyzna. Dlatego musisz o to zapytać. Jeśli jednak zbytnio boisz się odrzucenia i/lub jesteś nieśmiała, aby zapytać go o to wprost, mamy dla ciebie proste wskazówki, dzięki którym przekonasz się, czy też cię kocha. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy jego zachowanie pasuje do niżej pisanych sytuacji.

jakpoznaczemezczyznajestzakochany

 

1. Zwykle zakochany mężczyzna chce wiedzieć wszystko o kobiecie, będzie starał się dowiedzieć, z kim spędzasz czas, co lubisz jeść i co sprawia, że się śmiejesz. Zatroszczy się również o twoje uczucia, jeśli będziesz szczęśliwa, on także poczuje się szczęśliwy, jeśli będziesz przygnębiona, jego uśmiech od razu zniknie z twarzy. Poza tym zauważysz, że on nie będzie robił tego z przymusu ale z czystych chęci.


2. Nigdy nie będzie próbował zagadać ani zrobić jakiegokolwiek wrażenie na nowej dziewczynie, która będzie w jego pobliżu, nie ważne jak bardzo byłaby piękna i atrakcyjna, ponieważ jego serce należy do ciebie.
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany


Chcesz dowiedzieć się więcej o mężczyznach, związkach i podrywaniu? Skorzystaj z naszych szkoleń! 

 

Perfect Dating
 

 


3. Na wszystkie imprezy planuje wyjść z tobą. Nie zaprasza na nie znajomych czy kolegów z pracy.

4. Nie opowiada już żadnych historii z przeszłości o swojej byłej dziewczynie, ponieważ dla niego, teraz jest czas, aby mówić tylko o was.

5. W większej grupie osób, on skupia swoją uwagę wyłącznie na tobie! Nawet jeśli będzie czymś zajęty będzie zerkał na ciebie co jakiś czas.
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany

6. Gdy potrzebuje jakiejś rzeczy, zawsze przychodzi z tym do ciebie. Szuka każdej okazji i wynajduje preteksty, by spędzić z tobą jak najwięcej czasu. Prosi cię, byś pomogła wybrać mu prezent dla matki, byś pomogła urządzić mu pokój, byś pożyczyła mu książkę itp.

7. Jest strasznie niezadowolony, gdy inni mężczyźni kręcą się wokół ciebie. Nie może znieść, gdy cię bawią i gdy z nimi flirtujesz.
 
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany
 
8. Jeśli nadal nie masz pewności, zawsze możesz zrobić eksperyment. Wyjdź ze swoją koleżanką na imprezę, i zadzwoń do niego w środku nocy, że koleżanka cię zostawiła i że kręci się wokół ciebie podejrzany typ i boisz się, że czegoś ci dosypał. Zobaczysz, jeśli cię kocha, zjawi się od razu! 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o mężczyznach, związkach i podrywaniu? Skorzystaj z naszych szkoleń! 

Perfect Dating