Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakzrobicfacetowidobrzeNie masz jeszcze doświadczenia w seksie lub masz opory, by robić swojemu chłopakowi dobrze? Nic nie szkodzi, zapoznaj się z insrtukcją Wacka i pozbądź się swoich obaw! Przeczytaj pierwszy artykuł z cyklu ABC seksu i dowiedz się, jak to się robi.

 

Jak zrobić chłopakowi dobrze?

Wacek, Ben, Willy, Futrzak, Pytong, Parówa, Fred. Jak zwał tak zwał. Ważne jest jedno, nic tak nie uszczęśliwia mężczyzny, jak pieszczoty jego penisa. Jeśli Twój chłopak mówi Ci,  że nie szkodzi mu, że nie robisz mu dobrze, to muszę Cię uświadomić, że wierutnie Cię okłamuje. Oni mają prawdziwego świra na tym punkcie!
 

Jak się więc za to zabrać?

Zasada jest jedna, możesz ślinić, ssać, lizać, dmuchać, pocierać, ściskać, miętosić, ale nie możesz go ugryźć! Zadbany Wacuś jest cieplutki, gładziutki i pachnący. Porządny chłopak, gdy wie, że dziewczyna będzie go pieścić, zawsze myje jego końcówkę. Dlatego nie masz się absolutnie czego brzydzić. Poza tym powinnaś sobie uświadomić, że okolice intymne twojego partnera są dużo bardziej sterylne niż jego usta! W buzi bowiem mamy najwięcej zarazków...
 
jakzrobicfacetowidobrze
 
Pierwsze co, to zacznij pieścić jego intymne okolice. Pachwiny, podbrzusze, wewnętrzne strony ud. Dopiero potem weź go do buzi i przesuwaj usta w górę i w dół. Generalnie chłopcy gdy są podnieceni sami wykonują takie ruchy. Ale same usta to nie wszystko. Mając w buzi wacka powinnaś chwycić prącie i zacząć wykonywać nim ruchy w górę i w dół. Najlepiej chwycić je końcami palców, nie całą ręką. Ważne jest, że ruchy te muszą być bardzo szybkie, a uścisk prącia dość mocny, gdyż nie jest ono tak wrażliwe, jak sama żołądź. Nie przejmuj się ściekającą śliną. Ona nadaje poślizgu i sprawia, że chłopakowi jest jeszcze przyjemniej.
 
jakzrobicchlopakowidobrze
Nie powinnaś tylko lizać wacka, pocierać go ręką czy brać go do buzi, powinnaś także spróbować się zassać, ale uważaj, żeby nie zahaczyć go zębami.
Pamiętaj, że ważne są również okolice jąder i dziurki od pupy. Trochę trudno jest się tam dostać, ale naprawdę warto. Dzięki temu mężczyzna osiąga mega orgazm. Niektórzy mężczyźni lubią także, jak całkiem jedno jądro weźmie się do buzi. Możesz też wtykać swój język bezpośrednio do pupy lub spróbować tam włożyć mały palec. Niektórzy twierdzą,  że właśnie tam jest męski punkt G!
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o seksie i mężczyznach? Skorzystaj ze szkoleń uwodzenia Perfect Dating!   
 
Perfect Dating
 
 

Na Hiszpana

Jeśli masz większy biust, możesz także włożyć penisa między obie piersi, a później zacząć dopiero ssać. To z pewnością zachwyci twojego partnera.

Zadbaj o swój komfort!

Robienie chłopakowi dobrze nie ma oznaczać, że masz z tego powodu odczuwać dyskomfort. Jeśli Wacek Twojego partnera mówiąc kolokwialnie śmierdzi, nie zrażaj się do niego. Wacek (w przeciwieństwie do jego właściciela:P) jest Twoim przyjacielem, więc każ swojemu chłopakowi  go dokładnie umyć!
Jeśli Twój chłopak natomiast nie uznaje golenia okolic intymnych, a Ty za każdym razem gdy go pieścisz masz włosy między zębami, powiedz mu, że ustaliłaś pewną zasadę, mianowicie: „Nie pieścimy się tam, gdzie się nie golimy ”:D. To zawsze działa. Z resztą oni dla tej przyjemności zrobią wszystko, więc wykorzystaj to i nie męcz się z jego owłosieniem!
 
jakzrobicfacetowidobrze
 
Jeśli Twój ukochany nalega byś łykała spermę, a ty tego strasznie nie lubisz, nie zmuszaj się do tego. Postaraj się mu wytłumaczyć, że sperma to nie słodki soczek i nie masz ochoty mieć jej w buzi.

Jeśli stara Ci się go włożyć za  głęboko przestań robić mu dobrze i przywołaj go do porządku. On jest w takim stanie, że nie zdaje sobie sprawy, że nie wiele brakuje, by wywołać u Ciebie odruch wymiotny. Dlatego powinnaś pokazać stanowcze niezadowolenie z jego praktyk.
 
Wybierz taką pozycję, żeby zarówno Tobie, jak i jemu było wygodnie. Jeśli Twój chłopak ma większego penisa doprowadzenie go do orgazmu może potrwać trochę czasu. Jeśli będziesz w niewygodnej dla siebie pozycji szybko zdrętwieje ci kark i będziesz chciała przestać, co nie specjalnie będzie odpowiadało twojemu chłopakowi.
 
Jeśli na początku trochę Ci nie będzie wychodziła cała czynność, nie przejmuj się. Do wszystkiego trzeba mieć wprawę. Z czasem nabierzesz pewności i nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o seksie i mężczyznach? Skorzystaj ze szkoleń uwodzenia Perfect Dating!   
 
Perfect Dating
 
jakzrobicfacetowidobrze