Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakpoderwacchlopakaPodrywanie mężczyzn jest dziecinnie proste. Bardzo niewiele potrzeba, by zwrócić uwagę mężczyzny. Dowiedź się, jakie są sposoby na skuteczny podryw.

Jak poderwać chłopaka?

Często zastanawiasz się co zrobić, aby poderwać chłopaka, który Ci się podoba. Zadajesz sobie pytania:  dlaczego kobieta ma być skazana, na wybór partnera z pośród tych co ją podrywają, przecież sama też może działać wybierając sobie mężczyznę. I słusznie! Tylko jak? Oto lista niezastąpionych rad przy podrywaniu chłopaków.

Uśmiechaj się

Uśmiechaj się jak najwięcej, działa to jak magnes- przyciąga nie tylko mężczyzn, ale wszystkich ludzi, powiększysz grono znajomych, oraz poprawisz nastrój sobie i innym. Ludzie uśmiechnięci są optymistyczni, uwielbiani przez wszystkich, w przeciwieństwie do smutasów. Staraj się nie wyglądać jakby przed chwilą spotkało Cię wielkie nieszczęście, jednak nie popadaj w skrajność, nie musisz cały czas pokazywać całego uzębienia, ale staraj się stwarzać wrażenie osoby pozytywnie nastawionej do świata. 

jakpoderwac

Patrz prosto w oczy

Spojrzenie prosto w oczy jest bardzo ważne, to się dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, Ci którzy tak robią uważani są za bardziej otwartych i szczerych. Z oczu można wyczytać bardzo wiele, na przykład to, jaką ktoś jest osobą. Mówi się przecież, że oczy są zwierciadłem duszy. Podczas rozmowy staraj się utrzymać kontakt wzrokowy przez większość czasu, zwłaszcza gdy słuchasz. Patrz mu prosto w oczy kiedy zadajesz pytania lub wtedy gdy on Cię o coś pyta.

jakpoderwac 

Pamiętaj o stworzeniu bliskości

Spróbuj w subtelny sposób nawiązać z nim kontakt „cielesny”. Poklep go po ramieniu, chwyć za rękę, pogładź kolano, delikatnie zahaczaj swoją nogą o jego nogę. Zdejmij niedoskonałość z jego ubrania np. nitkę. Staraj się między wami stworzyć bliskość, żeby nie zaczął traktować Cię jak koleżankę.  W ekstremalnych sytuacjach możesz posunąć się do czegoś więcej, jednak na początku znajomości nie jest to wskazane.

Chcesz się nauczyć się jak postępować z mężczyznami? Zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating.    

Perfect Dating

 

  Nie zachowuj się, jak szara myszka

Nie poderwiesz faceta, jeśli będziesz skuloną szarą myszką, która liczy na cud, że mężczyzna sam się zjawi. Weź sprawy w swoje ręce np. jeśli facet Ci się podoba sama do niego zagadaj pod byle jakim pretekstem. Jeśli boisz się w takich sytuacjach odrzucenia, wymyśl sobie scenariusz na wypadek małej wpadki, np. gdyby pojawiła się dziewczyna, zawsze możesz udawać, że pomyliłaś go ze swoim starym znajomym. Zagadując do facetów, pokażesz, że jesteś niezwykle otwartą i pewną siebie kobietą. A to z pewnością zadziała na twoją korzyść.

jakpoderwac

Miej swoją pasję

Mężczyźni, lubią, kiedy kobieta ma swoją pasję, poza tym ludzie, którzy mają swoje hobby i ulubione zajęcia często są pogodniejsi. Facetom  również, podoba się kiedy kobieta wie dużo na temat ich pasji i zainteresowań. Dowiedz się jak najwięcej , czym interesuje się chłopak, z którym się spotykasz, na pewno go mile zaskoczysz, kiedy zobaczy, że dużo wiesz na tematy, które są dla niego ważne.

  Nie stawiaj za wysokich wymagań

Nie szukaj odpowiednika księcia z bajki, bo taki nie istnieje. Jak prawie każda dziewczynka pewnie oglądałaś w dzieciństwie historie o księżniczkach i księciach na białym rumaku, ale nie można żyć w przekonaniu, że mężczyzna musi być idealny, bo nie ma takich ludzi. Każdy ma jakieś wady, jeśli facet, który Cię podrywa nie spełnia Twoich wymogów odnośnie wyglądu, zachowania lub usposobienia i tak daj mu szansę, spróbuj chociaż chwilę z nim porozmawiać, może okaże się fajny i Ci się spodoba, albo zyskasz fajnego przyjaciela, który ma kolegów i dzięki temu powiększysz swoje grono znajomych.

jakpoderwac  

  Uważaj, jak się wyrażasz

Zapomnij o wulgarnym języku, większość mężczyzn jest wyczulonych na przeklinanie.  Przy tobie będzie śmiał i udawał, że nie zauważył, ale na pewno mu się to nie spodoba.

Nie nadużywaj alkoholu

Nie upijaj się jak spragniona zabawy nastolatka, zachowując klasę i umiar pokażesz się od najlepszej strony i dasz mu poczucie, że nigdy nie narobisz mu wstydu, zataczając się pijana. Poza tym będziesz lepiej kontrolować sytuację. 

  Zwróć wyglądem na siebie uwagę

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego najsilniejszą bronią kobiet w podrywie jest wygląd. Szpilki, czerwona szpilka, sukienka podkreślająca talię, fikuśne rajstopki, szpilki, zwiewna tunika, głęboki dekolt, mini spódniczka, obcisłe jeansy z dziurą na pupie.

jakpoderwac

Jest cała masa sposobów, by mężczyznom zrobiło się cieplej w spodniach. Takim wyglądem na pewno zachęcisz do flirtu, również faceta, który wpadł Ci w oko. Nie przesadzaj jednak ze wszystkim. Jeśli decydujesz się na krótką spódnicę, to nie zakładaj bluzki z głębokim dekoltem, masz wyglądać ponętnie, a nie tanio!

Chcesz się nauczyć się jak postępować z mężczyznami? Zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating.    

Perfect Dating