Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zazdrosny facetZ pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się, że fajny mężczyzna nagle stawał się kulą u nogi… Jego śledzenie, ciągłe wypytywanie, kontrolowanie powoli zaczęło Cię doprowadzać do szału. Czy koniecznie tak musiało być? Jest skuteczny sposób na to, aby wyleczyć zazdrość faceta – tutaj możesz go poznać.

 
 

 Jak poradzić sobie z zazdrością mężczyzny?

 
 
Wiesz już na pewno, że przekomarzanie się nie zdaje egzaminu. Ty tłumaczysz mu, że jesteś wierna, a on i tak robi swoje. Faceci to proste maszyny – wystarczy w prosty sposób wyjaśnić im, jak działa chorobliwa zazdrość. Musisz więc na chwilę zamienić się w mężczyznę i przyjąć logiczny, wręcz łopatologiczny sposób rozumowania. Bez emocji, na spokojnie, zaczynamy - niech zazdrosny mężczyzna odejdzie w niepamięć.
 
 

Ustal granice.

Po pierwsze oboje musicie ustalić granice Waszych zachowań. Często zazdrość nie jest chorobliwa, a wynika z braku komunikacji między Wami. Przykładowo dla Ciebie siedzenie na kolanach innego mężczyzny jest czymś normalnym. Dla niego natomiast może to już zahaczać o zdradę - zazdrośnik gotowy. Oboje macie rację, gdyż tak wyglądają Wasze systemy reprezentacji. Inny przykład: mówisz do kogoś „kochanie” i dla Ciebie znów nic to nie znaczy, bo po prostu tak Cię nauczono, a dla niego może to być zbyt bliskie spoufalanie. Musicie więc ustalić – co wolno a czego nie wolno w Waszym związku. Każde z Was powinno tutaj pójść na kompromis.

 

Zazdrosny facet
 
Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałbyś zgłębić wiedzę na ten temat? Przyłącz się do grupy osób, które zapisały się już na nasze wyjątkowe szkolenie! 
Perfect Dating
 
 

Stań do walki.


Krok drugi to walka z tą chorobliwą zazdrością. Ty jesteś mu wierna, postępujesz według ustalonych zasad, a on nie pozwala Ci nigdzie wyjść z koleżankami. Gdy rozmawiasz z obcym facetem od razu przybiega i Was rozdziela, czyta Twoje smsy i przegląda skrzynkę email. To już zbyt dużo – nie możesz tego tolerować.

Rozmowę zacznij od tego, jak działa zazdrość. Powiedz mu dokładnie to, co teraz przeczytasz. Zazdrość jednoznacznie oznacza niskie poczucie wartości mężczyzny. Spójrz – facet, który uważa, że jest boski, szanuje siebie i wierzy w to, że naprawdę jest lepszy od innych – nawet nie pomyśli o tym, że może się ktoś taki zdarzyć na naszej planecie, kto mógłby być bardziej atrakcyjny od niego. Mężczyzna, który jest zazdrosny natomiast – wysyła do kobiety komunikat: „Muszę Cię kontrolować, ograniczać Twoją wolność, gdyż uważam, że jestem za słaby dla Ciebie. Nie możesz mieć kontaktu z innymi facetami, gdyż są lepsi ode mnie i od razu Cię uwiodą”.
 
Za każdym razem więc, gdy facet okazuje zazdrość, komunikuje Ci, że nie jest fajny. To natomiast powoduje, że Ty zaczynasz też tak myśleć – że on nie jest atrakcyjny. Akcja i reakcja. Kiedy jednak on pokazuje Ci, że nie jest zazdrosny, to czujesz że faktycznie musi być rewelacyjny, skoro nie boi się konkurencji – ba, nawet nie uważa innych facetów za konkurencję.
zazdrosny facet
 
Jak widzisz zazdrość jest samospełniającą się przepowiednią. Jeśli mężczyzna zamęcza Cię swoją zaborczością i komunikuje swoją niską samoocenę – to prędzej czy później faktycznie zaczniesz szukać sobie innego. Rozmowa, szczerość i dobra komunikacja między Wami potrafi zdziałać cuda – jeśli wiesz doskonale w jaki sposób działają relacje damsko-męskie, to uda Ci się wytłumaczyć również facetowi – jak działa Wasz wspaniały związek.
 
Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałbyś zgłębić wiedzę na ten temat? Przyłącz się do grupy osób, które zapisały się już na nasze wyjątkowe szkolenie! 
Perfect Dating