Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Fantazje seksualneJak sprawić, aby dziewczyna spełniła Twoje fantazje seksualne? Z pewnością drzemie w Tobie masa pomysłów, które niejedną osobę przyprawiłyby o zawrót głowy - nie znasz jednak sposobu, w jaki mógłbyś przekazać swojej sympatii interesujące efekty pracy swojej wyobraźni... Od dzisiaj zmieniamy to!

 

 

Jak powiedzieć dziewczynie o fantazjach seksualnych?

Zastanawiasz się zapewne:

  • Jak namówić dziewczynę, żeby zrobiła dla mnie striptiz?
  • Jak powiedzieć jej o tym, że kręci Cię lateks?
  • Jak powiedzieć dziewczynie, że kręci Cię dominacja?
  • Jak powiedzieć jej, że lubisz seks analny?

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o spełnianiu fantazji seksualnych.

Jak powiedzieć jej, że lubisz

 

Twoje podejście

Jeśli Ty uważasz, że Twoje fantazje są dziwne - Twoja dziewczyna również będzie tak myśleć. Jeśli natomiast Ty będziesz przekonany, że są normalne, ona również pomyśli, że są normalne. Dziewczyna przejmuje Twoją wizję świata. Jeśli w tej wizji dla Ciebie seks analny to coś nie do przyjęcia, chociaż marzysz o nim cały czas - to Twoja dziewczyna również nie będzie go w ogóle brać pod uwagę.

Jeśli jesteś typem mężczyzny, który osądza kobiety - przez cały czas używa zwrotów: "to jest dziwka", "jak ona może tak robić", "ale się puszcza", "ale bezwstydnica", to nie licz na to, że Twoja kobieta otworzy przed Tobą wrota swojej wyobraźni.

 

Jak jej powiedzieć o fantazjach?

 Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat udanego seksu z dziewczyną, nie zwlekaj i zaopatrz się w książę Krzysztofa Króla "Księga podrywu, związków i seksu"!

Jak jej powiedzieć o fantazjach?

Masz być z nią szczery. Najpierw jednak musisz być szczery sam ze sobą. Musisz zaakceptować swoją seksualność. Musisz zaakceptować to w sobie, że jesteś istotą seksualną i możesz mieć ochotę na różne dziwne rzeczy. Masz swoje potrzeby i lubisz seks. Skończ z byciem konserwatywnym, zacofanym typem - zacznij akceptować seks, zacznij cieszyć się nim i eksperymentować ciągle z nowymi rzeczami. Jeśli tego nie zrobisz - nie licz, że Twoja dziewczyna się otworzy i zacznie zapewniać Ci rozrywki, o których marzyłeś tylko oglądając pornosy.

Twoja pewność siebie w głosie pozwoli przekonać ją do Twoich seksualnych marzeń.  Powiedz to normalnie - po prostu chcesz, żeby zrobiła "to i to". Gdy ona się nie zgodzi - powiedz: "rozumiem, jest jeszcze za wcześnie" i zaakceptuj to. Gdy jednak zgodzi się - korzystaj z chwili.

Pamiętaj, ze kropelka dobrego, czerwonego wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła - a Twojej dziewczynie z pewnością pozwoli otworzyć się seksualnie. Również sprawia, że jej narządy będą lepiej ukrwione i bardziej będzie mogła się podniecić. Podniecona kobieta jest naprawdę dużo bardziej otwarta niż w stanie oziębłym - pamiętaj, że krew wtedy odpływa z mózgu do jej pochwy :)

 

Jak jej powiedzieć o fantazjach?

 

 

Wyluzuj się!

Zacznij traktować swoją dziewczynę jak bliską Ci osobę. Zacznij być zabawny, zacznij robić rzeczy, które sprawiają, że czujecie się w swoim towarzystwie wspaniale. Jeśli ona robi kanapki - przyjdź i klepnij ją w pupę. Gdy leży na łóżku - zacznij łaskotać i okładać poduszkami. Poczujcie się swobodnie w swoim towarzystwie. Przyciśnij ją do ściany i zacznij całować z pasją jak na filmach. Złap ją za pupę i spraw, żeby Wasz związek stał się świątynią seksualności.

Jeśli myślisz, że Twoja dziewczyna jest konserwatywna i pruderyjna - przeczytaj książkę: "Mój tajemniczy ogród" autorstwa Nancy Friday - zobaczysz wtedy, że fantazje mężczyzn to nic w porównaniu do fantazji kobiet! Są one bardziej zboczone pod każdym względem niż mężczyźni - jednak warunkowania społeczne - niestety - to nam przypisują bogatą wyobraźnię seksualną. Kobiety mają lepsze fantazje niż faceci - poznaj fantazje swojej kobiety i zacznij je spełniać!

 

Jak jej powiedzieć o fantazjach?

 

Prowadź ją!

Jesteś mężczyzną - masz prowadzić kobietę, takie jest Twoje zadanie. Ty zatem masz inicjować wszelkie tego typu zabawy. Kobieta czuje się bezpiecznie, gdy potrafisz ją prowadzić - może Ci wtedy zaufać. Gdy już prowadzisz - zacznij lekko dominować. Kobiety uwielbiają dominujących mężczyzn w łóżku. Ma to być zabawa dla Was obojga. Pokaż jej jedna, że to Ty tutaj dowodzisz. Obserwuj cały czas jej reakcje - jeśli widzisz, że dziewczyna przestaje czuć się komfortowo - natychmiast zwolnij tempo. Masz być dla niej mistrzem i dowódcą.

Jak jej powiedzieć o fantazjach?

Spraw, aby poczuła się piękna.

Jeśli Twoja dziewczyna będzie czuć, że Ci się podoba - zacznie otwierać przed Tobą swoją seksualność. Nie mówię tutaj o prawienie non-stop komplementów - to nie ma sensu. Mów dziewczynie prawdę - jeśli podoba Ci się teraz to jej to powiedz, jeśli wygląda źle - powiedz, że wygląda w tym źle. Niech ona wie, że gdy mówisz jej komplement - to faktycznie Ci się podoba. A jeśli nie potrafisz powiedzieć jej szczerego komplementu - zmień dziewczynę, bo to oznacza, że ta w ogóle Cię nie pociąga.

Zachwycaj się jej ciałem - niech ono będzie Twoją oazą rozkoszy. Zgłębiaj każdy milimetr jej ciała - odkrywaj - poczuj się odkrywcą!

 

 Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat udanego seksu z dziewczyną, nie zwlekaj i zaopatrz się w książę Krzysztofa Króla "Księga podrywu, związków i seksu"!