Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

SelfieKażdemu zdarzyło się wrzucić do sieci zdjęcie z „rączki” . Dziś zajmiemy się tematem „selfies” w wydaniu męskim - jak powinniśmy je robić, jakie wrzucać na portal randkowy, Facebooka czy Instagram. Czy wiedziałeś, że faceci wrzucający do sieci duże ilości „selfies” przejawiają więcej cech psychopatycznych niż rówieśnicy! Według statystyk powyżej pewnego wieku mężczyźni zamieszczają  ich więcej niż kobiety.  Na co zwracać uwagę, a czego kategorycznie unikać? Zapraszamy do lektury!

 

Selfies w męskim wydaniu co warto wiedzieć

 Selfie

Odnośnie statystyk zamieszczanych zdjęć w sieci, ciekawe jest to że więcej facetów od kobiet powyżej czterdziestego roku życia zamieszcza swoje „selfies”. Jest to zupełnie zrozumiałe i potwierdza intuicję - kobiety nie lubią pokazywać swoich nieuchronnie pojawiających się zmarszczek i niedoskonałości na zdjęciach z bliska, a faceci mają więcej dystansu do wyglądu. Oprócz tego zmarszczki tylko podkreślają doświadczenie życiowe i mogą wręcz dodać uroku. Potwierdzony niedawno fakt klasyfikowania się wyżej w punktacji określającej zachowania psychopatyczne, opiera się głównie na kompulsywnym wrzucaniu zdjęć bez edycji i chęci jak najszybszego pokazania się innym oraz może mieć niezbyt korzystne skutki w przyszłości, ponieważ osoby takie mają większe skłonności do depresji i niskiej samooceny.

 

1.Selfies  jest dla kobiet, ale czy są odstępstwa od reguły?

 Selfie

Wrzucanie dużej ilości swoich zdjęć z „ręki” jest nieco żałosne. Prawdziwy mężczyzna nie szuka potwierdzenia własnej wartości obserwując ilość „lajków” i komentarzy na swoich profilach…. a niestety większość facetów tylko dlatego zamieszcza takie zdjęcia. Jakby na siłę chcieli potwierdzenia swojej wartości, tego że się liczą i są ważni. Dajmy sobie spokój - kobiety mogą publikować taką ilość „selfies” jaką chcą. W końcu faceci uwielbiają seksowne zdjęcia atrakcyjnych kobiet i nie mówię tutaj o przedmiotowym traktowaniu, ponieważ jeśli zamieszczają takie zdjęcia to wiedzą w jakim celu i robią to dla siebie. Chcę żebyś zrozumiał, że selfies są niemęskie! jeśli masz jedno dwa w swoim portfolio, to ok, ale nigdy nie przesadzaj z ilością - jeśli już musisz wrzucić „selfies”, oto jakimi zasadami powinieneś się kierować:

Chcesz zobaczyć jak można być atrakcyjnym facetem bez robienia sobie cały czas selfie? KLIKNIJ TUTAJ! 

 

2.Nago, przed lustrem, czy w samochodzie?

 Selfie

Przede wszystkim nie powinno się zamieszczać nagich lub prawie nagich „selfies”. Ta zasada dotyczy tylko facetów oczywiście, kobiety mogą wrzucać cokolwiek i to będzie fajne. Nie powinieneś wrzucać zdjęć „selfie” z siłowni, jeśli ćwiczysz właściwie i dobrze to ludzie zobaczą efekt u Ciebie, nie musisz się chwalić że chodzisz na siłownie na wszystkich swoich profilach społecznościowych. „Selfies” z samochodu…. co to w ogóle za pomysł?! Jeśli nudzisz się siedząc w samochodzie, to zamiast wrzucania głupich fotek bez namysłu posłuchaj jakiegoś audiobooka lub zadzwoń do znajomych. Zdjęcia z samolotu… Kogo interesuje czy siedzisz przy oknie i z kim?! 

Jak większość czynności i decyzji pod wpływem alkoholu i ta jest głupia, nie powinno się zamieszczać zdjęć po pijaku i na których jesteś pijany, nawet jak w tej chwili czujesz się cudownie i myślisz, że to świetny pomysł, będziesz tego żałował następnego dnia.  „Selfies” bez koszulki, jeśli jesteś na plaży w towarzystwie dziewczyny jest całkiem dobrym pomysłem, ale napinanie się przed lustrem w łazience już nie!

Chcesz zobaczyć jak można być atrakcyjnym facetem bez robienia sobie cały czas selfie? KLIKNIJ TUTAJ! 

3.Jaka piękna katastrofa!

 Selfie

Jeśli już musisz wrzucić takie zdjęcie, niech to będzie tylko jedno z jednego miejsca. Nie  zostaniesz modelem jeśli zamieścisz dwadzieścia takich samych zdjęć z głupim uśmieszkiem. Całkiem  w porządku jest zamieszczanie zdjęć z ręki z wakacji, egzotycznych lub innych ciekawych miejsc. Kreatywna fotka pod jednym z cudów świata może być całkiem interesująca i działać na Twoją korzyść. „Selfie” zrobione na wesoło, czyli na przykład parodia kogoś w ciekawy sposób, to właściwie dobry pomysł. Pokazuje, że masz poczucie humoru i dystans do siebie. 

Natomiast zdjęcia z łóżka w samotności całkowicie są już tego poczucia humoru i dystansu pozbawione. Już widzę te kolejki kobiet próbujących do Ciebie dołączyć… zapomnij! 

Powinieneś unikać zdjęć po operacji, z wypadków lub uszkodzeń ciała. Chwalenie się guzami na czole, podbitymi oczami czy złamanym nosem to słaby pomysł. 

Nigdy nie rób dziubka! Ten zwyczaj musi odejść, nawet wśród dziewczyn - to już żałosne!

Na koniec jeśli już decydujesz się zamieścić „selfie”, to postaraj się, aby nie było zamazane, najlepiej w jakimś towarzystwie, w ciekawych okolicznościach i lokalizacji i oczywiście z dużą dawką humoru. 

Bardzo często zdarzają nam się pytania o to jakie zdjęcia zamieszczać na portalach randkowych. Otóż jest wiele zasad, które zwiększają Twoją szansę na to, że kobiety będą częściej odpowiadać na Twoje wiadomości lub nawet same do Ciebie pisać. „Selfies” to tylko jedna z form, którą można wykorzystać do prezentacji swoich zalet. Zamiast więc stać przed lustrem z telefonem, przeczytaj nasz kolejny artykuł… Da Ci to zdecydowania więcej!

 

Autor: Marcin Boro 

Chcesz zobaczyć jak można być atrakcyjnym facetem bez robienia sobie cały czas selfie? KLIKNIJ TUTAJ!  

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin