Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

randkaŻadna randka nie odbędzie się bez dłuższej dyskusji i poruszenia wielu tematów. Z doświadczenia wiem, że im więcej tematów poruszysz tym ciekawiej. Istnieje jednak  niebezpieczeństwo, że poruszysz te niewłaściwe, te które zepsują nastrój, ochłodzą zapał i sprawią że nawet najwspanialsza randka będzie nieudana. Na jakie tematy uważać? O tym poniżej.

 

Jakich tematów unikać na kilku pierwszych randkach?

 randka

Definitywnie na początku znajomości powinieneś unikać opowieści o swoich najbardziej szalonych imprezach, a przede wszystkim szalonym wieczorze kawalerskim w którym brałeś udział. Jest takie powiedzenie, „co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas”.

Opowieści o urwanym filmie, rozbitej głowie, czy zwróceniu nad ranem całego wypitego alkoholu na pana młodego, lepiej niech zostaną tajemnicą, aż do momentu naprawdę bliższego poznania. Zaoszczędzi to wam wstydu i tłumaczenia się ze swoich głupkowatych zachowań. Jestem pewien, że ona ma też podobne opowieści, powymieniacie się nimi w odpowiednim czasie.

 Umówiłeś się na randkę? Sprawdź co zrobić by pragnęła kolejnej... BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ Kliknij...

 

1.Wiara, nadzieja, miłość

 randka

Tematem, którego zawsze unikam na randkach jest religia lub wiara. Polska jest dosyć jednolita jeżeli chodzi o wyznanie, ale o ile nie poznaliście się w Kościele lub na pielgrzymce, poruszanie tematów religii jest naprawdę złym pomysłem. Bardzo często z religią i wiarą związane są silne uczucia lub przeciwnie kompletna obojętność brak wiary. Tak czy inaczej rozmowa może prowadzić do konfliktu i poróżnić was, pod żadnym pozorem nie poruszaj tego tematu na początku znajomości, jeśli Cię o to zapyta nie rozwijaj go. Zwyczajnie odpowiedz „byłem wychowany jako katolik” lub „ nie chodzę do kościoła” tyle wystarczy na tym etapie. Nie dopuść do tego by oceniać się przez pryzmat wiary lub tradycji religijnej.

 

2.Jaki był Twój ex?

 randka

Na początkowym etapie znajomości i podczas randki polecam unikanie tematów swoich ex. Staraj się nie inicjować sam a jeśli ona zacznie szybko utnij temat. Bardzo często spotykałem się w trakcie rozmów z kursantami,  z relacjami z randek, nie uwierzysz jak często pojawiał się na nich temat ex. To zły pomysł, z wielu powodów. Jednym z nich jest brak wiedzy czy dziewczyna która przed nami siedzi nie rozstała się niedawno i jest to dla niej bolesne, przywoła masę niemiłych wspomnień. Kolejnym może być fakt, że minęły lata od związku z kimś, a ona nadal go rozpamiętuje.Lepiej unikać porównania do ex, twórzmy własną opowieść bez zbytniego  oglądania się na przeszłość .

Bardzo istotne przy okazji jest unikanie tematu ilości partnerów seksualnych, to jeden z najbardziej krępujących tematów i tak się nie dowiesz właściwej liczby, zresztą po co Ci ta wiedza na tym etapie. Nawet później jest to nieistotne często psuje to relacjeszczególnie faceci mogą się zawieść i ze względu na swoją naturę zbyt surowo oceniać podaną ilość, przeszłość zostawmy za sobą . Kobiety przeważnie zaniżają tą liczbę faceci odwrotnie.

 

Umówiłeś się na randkę? Sprawdź co zrobić by pragnęła kolejnej... BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ Kliknij...

 

3. Jestem za, a nawet przeciw

 randka

 

Tematem, który może prowadzić do konfliktu na randce jest polityka. Poglądy polityczne to sprawa osobista i o ile nie jesteś na wiecu lub rodzinnej imprezie powinieneś unikać ujawniania ich. Kolejny raz polecam przerwać jeśli ona zacznie. Komentowanie bieżących wydarzeń politycznych może jedynie zepsuć cały nastrój romantyczny, o który przecież nam chodzi na randce.

Bardzo często krępującym tematem może być praca, nie polecam długich opowieści o tym ile godzin nudnych spędzasz przy biurku, jakim dupkiem jest Twój szef, czy ile musiałeś zrobić nadgodzin w tym miesiącu. O ile nie jesteś astronautą czy aktorem filmów dla dorosłych prawdopodobnie masz nudną pracę. Powinieneś jedynie wspomnieć czym się zajmujesz,  co więcej nie wyciągaj na siłę od niej informacji odnośnie jej życia zawodowego jeśli widzisz, że ją to krępuje. Ludzie, rzadko są zadowoleni ze swojej pracy, często to przymus i nie robią tego z pasją, weź to pod uwagę. 

Na koniec... Nie pytaj jej jak, było w pracy, to zły pomysł wspominać coś czego większość ludzi nie lubi i nie przepada. Często jedynie chce zostawić to w tyle i nie myśleć o problemach księgowania lub niemiłego klienta, kontrahenta na którego trafiła.

Jest wiele tematów których nie radze poruszać na pierwszej i kolejnych randkach. Wymieniony powyżej to tylko kilka istotnych. Jak prowadzić doskonałą rozmowę, odbyć randkę o której będzie pamiętać długo i sama będzie chciała iść na kolejną? Może chciałbyś dowiedzieć się jakie tematy poruszać by już po pierwszej randce była Twoja? Zapraszam na prywatne porady, szkolenia i publikacje przygotowane tylko w jednym celu, byś stał się lepszym facetem, osiągającym tylko sukcesy w relacjach z kobietami!

Zapraszamy do drugiej części artykułu już wkrótce…

 

Umówiłeś się na randkę? Sprawdź co zrobić by pragnęła kolejnej... BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ Kliknij...

 

Autor Marcin Boro 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin