Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty


Wracamy do tematu zawsze aktualnego.
Jak wytłumaczyć jej zdenerwowanie, czemu znowu się obraża i krzyczy. Czy to tylko jej wina, może gdzieś popełniłeś błąd? Zdenerwowana kobieta to tykająca bomba. Co szczególnie zraża kobiety, czego nie wybaczają, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę, czego unikać, by nie eksplodowała dowiesz się już dziś. Zapraszam do lektury. 

 

  

Na co uważać, by nie wyprowadzić jej z równowagi część II 

Wracamy do tematu zawsze aktualnego. Jak wytłumaczyć jej zdenerwowanie, czemu znowu się obraża i krzyczy. Czy to tylko jej wina, może gdzieś popełniłeś błąd? Zdenerwowana kobieta to tykająca bomba. Co szczególnie zraża kobiety, czego nie wybaczają, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę, czego unikać, by nie eksplodowała dowiesz się już dziś. Zapraszam do lektury. 

 Nie zachowuj się jak jaskiniowiec 

 

Kobiety nienawidzą jeśli facet na ulicy krzyczy w jej stronę, gwiżdże lub zachowuje się w inny zwierzęcy sposób. Podobnie wciskanie klaksonu na widok ślicznotki, nie zaprowadzi Cię zbyt daleko. W większości przypadków takie zachowanie tylko pogarsza sprawę. Nie próbuj zwracać na siebie uwagi w niewłaściwy sposób, chyba podejście do kobiety w cywilizowany i społecznie akceptowany sposób nie przerasta Cię? Krzyczenie na obce kobiety powoduje, że czują się nieswojo i traktowane przedmiotowo.  

Często najbardziej irytującą rzeczą jest tłumaczenie jej złego humoru, wybuchu gniewu lub dziwnego zachowania „tymi dniami w miesiącu”. Nic tak nie wkurza kobiety jak tłumaczenie jej zachowania w ten sposób, jeśli nie ma okresu, nawet jeśli ma to tylko bardziej ją rozwścieczy. Nie zachowuj się jak idiota i najlepiej unikaj tego typu uwag.  

 Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 Spróbuj panować nad instynktami 

 

Widząc atrakcyjną dziewczynę na ulicy nie próbujcie się oglądać nawet na chwilę spacerując z kobietą. Pohamowanie się od tego odruchu jest ciężkie, wiem z doświadczenia, przynajmniej nie rób tego ostentacyjnie, lekkie zerknięcie bez odwracania głowy może wystarczyć, jest szansa, że tego nie zauważy.

Może to dziwne, że muszę o tym pisać jednak to zdarza się nad wyraz często, mianowicie wysyłanie nieproszonych zdjęć swojego „sprzętu”. Uwierz mi większości kobiet nie pociąga ten widok jeśli zdjęcie otrzymują w dowolnej codziennej sytuacji i to bez ostrzeżenia. Jedyną rozsądną sytuacją w której można to zrobić to na żarty, jeśli Twoja kobieta ma duże poczucie humoru, inne przypadki są niedozwolone, nie wierzysz? Mimo wszystko, nie radzę sprawdzać. 

 

 Rodzinka jest najważniejsza 

 

Spotkanie rodzinne może być torturą dla każdego, jeśli uczestniczysz w spotkaniu rodzinnym, kolacji, weselu, pod żadnym pozorem nie daj się wyprowadzić z równowagi nie ważne jak ciężkie będzie to zadanie. Zawsze zachowuj się z klasą i staraj się być czarujący, przy pierwszym spotkaniu nie polecam alkoholu i krytykowania w jakikolwiek sposób swojej partnerki. Jeśli kłócisz się z członkami jej rodziny lub zachowujesz się nieodpowiednio, stracisz wiele w jej oczach. Pamiętaj rodziny się nie wybiera, nie zawsze jej wujek lub kuzyn będą dla Ciebie mili, ale zawsze staraj się rozmawiać najpierw z partnerką jeśli dojdzie do takiej sytuacji. Co by się nie działo, nie widujesz jej rodziny codziennie. Jeśli zaskarbisz sobie ich sympatię masz wielkiego plusa.  

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

Co jeszcze ją denerwuje 

 

Kobiety nie lubią słuchać jak faceci godzinami rozmawiają o swoich ciałach, o tym ile im urosło centymetrów, wolą widzieć efekty niż tylko słuchać pustego gadania. Denerwujące są również rozmowy na niemęskie tematy, oczywiście można poruszyć jeden z nich ale ciągłe zastanawianie się czy powinni zastosować dietę na której jest koleżanka, co ona je, jak się ubiera potrafi zdenerwować. Ciągłe plotkowanie i obgadywanie znajomych z towarzystwa, a szczególnie jej znajomych potrafi również wyprowadzić ją z równowagi. W oczach kobiety bardzo dużo tracą faceci ostentacyjnie zadający się jedynie z kobietami, które chcą zaliczyć, uwierzcie mi kobiety dostrzegają to szybciej niż myślisz, tego po prostu nie da się ukryć. Unikaj sytuacji w której jedyne towarzystwo z jakim widzi Cię kobieta, którą się interesujesz to Twoje potencjalne zdobycze, uwierz mi kobiety są bardzo interesujące, traktujmy je partnersko, a ich towarzystwo jako błogosławieństwo, oczywiście wszystkie kobiety nie tylko te 90-60-90 

 

Jest wiele sposobów na to by zdenerwować kobietę, często nawet nie wiemy o co poszło. Traktujemy takie zachowania jakby były nieracjonalne. Na szczęście większość z nich da się racjonalnie wytłumaczyć. Wszystkie nieporozumienia wynikają z braku wiedzy na temat kobiet. Przedstawiłem kilka tylko sytuacji które są niebezpieczne dla zdrowego związku. Jeśli chcesz poznać pozostałe tajemnice idealnych relacji z kobietami i nigdy więcej nie zrobić celowo czegoś nieodpowiedniego, niezrozumiałego dla Ciebie. Jak uniknąć tego co zepsuje związek, doprowadzi do kłótni lub zrazi kobietę o którą się starasz dowiesz się z naszych pozostałych materiałów, szkoleń i publikacji. 

 

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

Autor Marcin Boro 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin