Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Każdy z nas chce się podobać. Perfect Dating od lat pracuje nad poprawą atrakcyjności każdego mężczyzny, który nas odwiedza lub korzysta z naszej wiedzy. Dziś postanowiliśmy opisać 10 naukowo udowodnionych cech, które wyjątkowo dobrze wpływają na naszą atrakcyjność w oczach kobiet. 

 

 

10 naukowo udowodnionych cech, które mają najatrakcyjniejsi mężczyźni

Mawiają, że piękno jest w oczach patrzącego. Zgodnie z tą zasadą piękno jest subiektywne i jedynie od osoby oceniającej zależy, co stawia na pierwszym miejscu w wyborze partnera. Poniżej opiszemy, aż 10 cech które z dużym prawdopodobieństwem podobają się każdej kobiecie!

 

1)  Bycie przystojnym jest ważne w oczach kobiety, ale atrakcyjność fizyczna traci na znaczeniu jeśli bierzemy pod uwagę dłuższe związki i dłuższą perspektywę. Okazuje się, że tylko na początku ma to duże znaczenia, ale jest wiele innych sposobów na zainteresowanie sobą kobiety niż tylko sam wygląd zewnętrzny.

2)  Poczucie humoru jest bardzo atrakcyjną cechą. Jest nie tylko ważne, ale również świadczy o inteligencji.

3)  Kobiety faworyzują mężczyzn altruistycznych i uczynnych jeśli szukają partnera na dłuższy związek, jest to w takim wypadku bardzo atrakcyjne.

Więcej świetnych porad na żywo - Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

4)  Stereotyp, że kobietom podobają się bogaci faceci (ale jak się zaraz okaże niekoniecznie musi to być Twoje bogactwo) ma w sobie nieco prawdy. Udowodniono, że kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzny wyżej jeśli stał obok drogiego samochodu lub posiadłości. Nawet jeśli nie była to ich własność.

5)  Kobiety wolą starszych mężczyzn ponieważ podświadomie wierzą, że mają większe doświadczenie i zgromadzili więcej środków zapewniających bezpieczeństwo.

6)  Zarost na twarzy zarazem może odpychać i pociągać, wszystko zależy od indywidualnych preferencji kobiety, jak widać nie da się uszczęśliwić wszystkich kobiet zapuszczając pokaźny zarost na twarzy.

7)  Kiedyś uważano, że lubimy tych, którzy nas lubią, nowe badania sugerują jednak, że kobiety lubią facetów którzy grają trudnych do zdobycia.

8)  Badania pokazują, że mężczyźni posiadający psa, są bardziej atrakcyjni w oczach kobiet.

9)  Kobiety na całym świecie i we wszystkich kulturach, wyraźnie wyżej oceniają atrakcyjność mężczyzny jeśli nosi coś czerwonego.

10)  Kobiety pociąga również heroiczność, bohaterskie czyny jak również mężczyźni potrafiący żyć i radzić sobie w warunkach pierwotnych.

 Więcej świetnych porad na żywo - Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

Autor Marcin Boro 

 Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin