Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mowa cialaZapewne zdajecie sobie sprawę, jak ważnym elementem kontaktów międzyludzkich jest mowa ciała. Jednak szczególną rolę odrywa podczas podrywania. Prawidłowe zinterpretowanie mowy ciała, pozwoli Ci rozpoznać, czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana i czy jej się podobasz. Zapraszamy do lektury...

 

Jak rozpoznać, czy podobasz się dziewczynie?


Każdy człowiek (na świadomym lub nieświadomym poziomie) używa mowy ciała, aby przekazać rozmówcy pewne informacje. Niestety tylko kobiety mają wrodzoną zdolność do interpretowania tych znaków, wynikającą z obowiązków macierzyńskich. Dlatego Panowie powinni poświęcić trochę czasu i energii, aby nauczyć się prawidłowej interpretacji mowy ciała.  Poniżej znajdziesz wiele przykładów sygnałów wysyłanych przez kobiety oraz dowiesz się co one oznaczają i jak powinieneś je rozumieć. Gdy już się z nimi zapoznasz, staraj się jak najczęściej obserwować kobiety, w różnych sytuacjach. Nawet jeśli Ty, bezpośrednio nie jesteś uczestnikiem rozmowy, obserwuj innych. Traktuj to jako grę detektywistyczną, w której musisz odgadywać nastrój i intencje osób rozmawiających. Dostarczy Ci to wiele zabawy jak i cennej praktyki, dzięki której już nigdy nie będziesz miał problemu z rozpoznaniem, czy podobasz się dziewczynie, czy też nie.

 

Mowa ciala

 

Te i wiele innych porad znajdziesz w kursie DVD "Mowa ciała".

Prawie ADHD

Kobieta podczas rozmowy z facetem, który jej się podoba, będzie zachowywała się odrobinę nerwowo. Aby tego nie pokazywać, będzie się starała zająć czymś ręce, dlatego zwracaj uwagę na:

•    Bawienie się przedmiotami leżącymi w pobliżu np. szklanką, zapalniczką itp.
•    Częste malowanie się szminką, oblizywanie ust
•    Nie panowanie nad nerwowymi tikami

Mowa ciala

Erotyczne gierki

Płeć piękna uwielbia także znaki na subtelnym podłożu erotycznym. Są to silne sygnały, łatwe do zauważenia:

•    Bawi się swoimi włosami, elementami ubrania bądź biżuterią
•    Dotyka siebie, zwłaszcza szyi lub nadgarstków
•    Przyjmuje ponętne ułożenie ciała np. noga założona na nogę + delikatne kiwanie stopą
•    Często dotyka Ciebie
•    Gdy tylko jest do tego okazja, przybliża się do Ciebie lub nachyla
•    Gdy Ty ją dotkniesz, pozytywnie reaguje

Mowa ciala

Zachowanie

Zwróć także uwagę na jej ogóle zachowanie względem Twojej osoby. Zaobserwuj jej mimikę, sposób mówienie oraz zachowanie w towarzystwie. Jeśli dziewczyna jest Tobą zainteresowana, możesz się spodziewać takich sygnałów:

•    Gdy skończy się temat i Ty zamilkniesz, to ona będzie się starała nawiązać rozmowę
•    Szczerze się uśmiecha i uważnie słucha tego, co mówisz
•    Gdy tylko odejdziesz, nawet na chwilę, ona śledzi Cie wzrokiem
•    Okazuje zdenerwowanie, gdy mówisz o innych kobietach lub z nimi rozmawiasz
•    Śmieje się, nawet gdy powiesz zupełnie nietrafiony żart
•    Ignoruje Twoich znajomych, skupia się wyłącznie na Tobie
•    Chętnie poznaje Cię ze swoimi znajomymi

Mowa ciala


Mowa ciała to bardzo obszerne źródło informacji, z którego możesz czerpać garściami, jeśli wiesz czego szukać. Wyżej wymienione sygnały ułatwią Ci odkrywanie zawiłego języka mowy ciała kobiet, o ile będziesz ostrożny. Jeśli zaobserwujesz choć jeden z tych znaków, nie szarżuj od razu, gdyż różne kobiety mogą wysyłać różne sygnały. Aby mieć 100% pewność, że podobasz się dziewczynie, staraj się dostrzec jak najwięcej sygnałów zainteresowania Tobą. Łącz je w grupy, patrz na kontekst i dopiero wtedy interpretuj.

Sięgnij też po kurs DVD "Mowa ciała", gdzie znajdziesz znacznie więcej informacji na ten temat.

Pamiętaj też, aby jak najczęściej ćwiczyć i rozwijać umiejętność odczytywania mowy ciała.    

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

    

Komentarze   

+5 # Betty 2011-06-29 06:03
Czekam z niecierpliwości ą na analogiczny tekst skierowany do kobiet: "Jak rozpoznać, czy podobasz się facetowi?" ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+85 # cinoslaw 2011-07-28 22:07
Betty, to akurat łatwe, my nie jesteśmy tak skomplikowani, wystarczy się nas zapytać :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+26 # Ardian 2014-10-30 18:47
Haha.
Kiedyś spotykałem się z atrakcyjną znajomą, która zachowywała się w 90 %, tak jak jest wyżej napisane. A ja nic nie zauważyłem i znajomość przepadła.
Jestem cymbałem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin