Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami?Walczysz z nieśmiałością, zaczynasz już podchodzić do nieznajomych kobiet, nawiązujesz rozmowę… i po chwili kończą Ci się tematy do rozmów… zapada niezręczna cisza i po chwili  dziewczyna już jest daleko od Ciebie. Martwisz się, bo nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczynami? Nie wiesz skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami? W tym artykule uzyskasz odpowiedź na to pytanie.

 

Skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami?

Po pierwsze chciałbym żebyś już na samym początku zdał sobie sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy – nie tyle ważne jest co powiesz, ale jak to powiesz. Dokładnie tak! Mowa ciała to podstawa komunikacji i to właśnie na nią kobiety zwracają głównie uwagę. Jest to tym ważniejsze, że kobiety 10- krotnie lepiej odczytują mową ciała od mężczyzn.

Oprócz tego dochodzi jeszcze ton głosu i mimika twarzy, która również ma bardzo duże znaczenie. Jeśli nauczysz się odpowiednio modulować swój głos to sam zauważysz jak wiele będziesz w stanie zdziałać podczas samej rozmowy.

Nie stój w miejscu! Czas na rozwój! Kurs DVD Poczucie Humoru to idealny początek.

No dobrze, ale mimo wszystko warto byłoby o czymś porozmawiać, ponieważ samą mową ciała i głosem niestety nie będziemy w stanie zainteresować sobą dziewczyny, która nas interesuje.

Skąd zatem brać tematy do rozmów? Poniżej kilka propozycji z których swego czasu sam korzystałem (i dalej czasami korzystam).

 

Skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami?

 

 

1.    Romansidła

Tak, dokładnie. Wiem, że czytanie tego typu rzeczy jest męczące dla faceta, ale uwierz mi – jeśli chcesz nauczyć się rozmawiać w emocjonalny sposób (czyli taki jaki interesuje kobiety) to przebrnięcie przez kilka Harlequinów jest bardzo dobrym na to sposobem. Nie zwracaj uwagi na fabułę, skup się na tym w jaki sposób są opisywane emocje.

2.    Gazety dla Kobiet

Tam znajdziesz masę interesujących dla kobiet tematów o których będziesz mógł porozmawiać. Oczywiście nie podchodź do tego co tam znajdziesz kompletnie bezkrytycznie. Wybierz kilka rzeczy o których czujesz, że byłbyś w stanie porozmawiać i to na nich głównie skup swoją uwagę.

Mogą to być jakieś nowe trendy w modzie, albo wydarzenia z ostatnich dni opisane szerzej w tego typu czasopismach. Poszerz swoją wiedzę z tego zakresu i ciesz się nowymi tematami do rozmów.

Skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami?

3.    Kobiety w Twoim otoczeniu

Po co się wysilać i niepotrzebnie kombinować skoro można zasięgnąć pomocy u samego źródła – kobiet. Rozmawiaj ze swoimi koleżankami, kuzynkami, matką, siostrą i generalnie wszystkimi kobietami w swoim towarzystwie. Rozmawiaj jak najwięcej i na jak największą ilość tematów. Możesz im nawet się przyznać jeśli uważasz, że macie dobry kontakt, że zaczynasz walkę ze swoją nieśmiałością na poważnie, rozmawiasz z nieznajomymi kobietami i nie za bardzo wiesz o czym mógłbyś dyskutować.

Nie stój w miejscu! Czas na rozwój! Kurs DVD Poczucie Humoru to idealny początek.

Jest większe niż duże prawdopodobieństwo, że dzięki swojej szczerości otrzymasz pomoc w tym temacie i to od specjalistów. Oprócz tego, rozmawiając dużo z kobietami w swoim otoczeniu będziesz coraz bardziej rozwijał swój „mięsień mowy”.

4.    Nowo poznane kobiety.

Jeśli gadasz z jakąś nieznajomą i czujesz, że nic z tego nie będzie, bo kończą się tematy, to UWAGA! – przyznaj się jej do tego! Powiedz, że walczysz z nieśmiałością, zaczynasz dopiero poznawać nowe dziewczyny i nie zawsze masz tematy do rozmów.

Skąd wziąć tematy do rozmów z kobietami?


Poproś ją żeby podsunęła Ci jakieś nowe. Po kilku takich podejściach będziesz już dysponował odpowiednią ilością tematów, aby przeprowadzić całkiem przyzwoitą konwersację. Wydaje Ci się to głupie? Wiem, rozumiem Twoje wątpliwości, ale zaufaj mi chociaż ten jeden raz i samemu przekonaj się jak wspaniale działa ta metoda!

To tylko kilka spośród wielu przykładów sposobów na zdobycie tematów do rozmów. Później, kiedy już bardziej „rozruszasz” się w interakcjach z kobietami to sam zauważysz, że tak naprawdę możesz z nimi rozmawiać o wszystkim. Naprawdę wszystkim. Oczywiście rozmawiając o tym w odpowiedni sposób. Jaki? O tym może innym razem, a tymczasem do dzieła!

Nie stój w miejscu! Czas na rozwój! Kurs DVD Poczucie Humoru to idealny początek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin