Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

To Ci rujnuje życie!Albert Camus powiedział kiedyś, że być wolnym, to móc nie kłamać. Jeśli nie doceniasz roli szczerości w kontaktach z kobietami, to dzisiaj dowiesz się, dlaczego od teraz zawsze będziesz szczery i szczęśliwy z tego powodu.

To Ci rujnuje życie!


Za każdym razem, gdy zdarzy mi się z koleżankami wejść na temat relacji damsko-męskich pada kwestia tego typu: „No, koleś wydawał mi się fajny na początku, ale jak zaczął wymyślać te swoje historie, w które nawet dziecko by nie uwierzyło, to mu ładnie przytakuje, a później uciekam do toalety... I nie wracam
 
 
Każdy z nas ma tak, że na początku znajomości chce zrobić wrażenie na drugiej osobie, pokazać się z jak najlepszej strony. Jednak znakomita większość  nie zdaje sobie sprawy z tego, że kobiety to nie tylko piękne i delikatne istoty, ale również i znakomite obserwatorki.

To Ci rujnuje życie!

Matka natura obdarzyła płeć piękną swoistego rodzaju darem, darem odczytywania mowy ciała, który jest ponad dziesięć razy bardziej czuły niż ten męski. To w głównej mierze przez to, że kobiety zajmują się wychowywaniem dzieci. Niemowlę przecież nie powie mamusi dlaczego płacze, dlaczego się wywraca itd. Kobiety doskonale potrafią to wszystko zauważyć.
 
Zdając sobie z tego sprawę zastanów się, jak łatwo przychodzi kobiecie rozszyfrowanie Twojej mowy ciała. Kłamstwo cechuje się wieloma elementami – nie tylko werbalnymi, ale przede wszystkim niewerbalnymi. Twoja mowa ciała, ton głosu, ułożenie rąk – to wszystko wysyła kobiecie sygnały, że jesteś sam ze sobą sprzeczny. Mógłbyś w tym momencie zacząć studiować księgi, które pomogłyby Ci w doskonaleniu się w ukrywaniu kłamstwa, ale jednak czy nie prościej będzie być szczerym wobec kobiet?

To Ci rujnuje życie!

Ma to jeszcze jeden pozytywny efekt. Człowiek, który nie ukrywa prawdy jest potężny. To oznaka przeogromnej pewności siebie. Jeśli nie boisz się o czymś powiedzieć, nie ukrywasz czegoś, to z góry jesteś odbierany jako ktoś, kto jest pewien swoich racji i tego co mówi. Szczerość to jeden z najpotężniejszych afrodyzjaków dostępnych na tej planecie. Oczywiście nie musisz mi wierzyć w tym momencie – wystarczy, że zapytasz koleżanki. Niech one Ci powiedzą co sądzą o gościach, którzy zamiast wymyślać bajeczki, potrafią szczerze porozmawiać. Jeśli któraś z Twoich koleżanek stwierdzi, że woli wypasione historie zamiast szczerości, koniecznie napisz komentarz pod tym artykułem – obalisz tym mój światopogląd.
 
 
Szczerość jest rozbrajająca. Musisz jednak pamiętać, że szczerość nie równa się grze w otwarte karty. Nie masz się jej od razu zwierzać ze wszystkiego jak na spowiedzi. Nie chodzi o to, abyś wydał przed nią wszystkie sekrety i tajemnice. Nie chodzi również o to, abyś mówił jej o swoich długach, fatalnej sytuacji z kobietami, czy problemach rodzinnych. Kluczem do sukcesu jest fakt mówienia tego, co w danym momencie myślisz. Jeśli nie spodobało Ci się jej zachowanie – powiedz jej o tym, zamiast uśmiechać się jeszcze bardziej i pozwalać na wszystko. Powiedziała złe słowo na Twojego najlepszego kumpla? Powiedz, że znasz go dłużej niż ją i że to naprawdę bardzo w porządku gość. Nie dopasowuj się ze wszystkim do niej, tylko miej swoją opinię, którą wyrazisz jak najbardziej szczerze.

To Ci rujnuje życie!
Wszystkie kłamstewka mają krótkie nogi. Jeśli chcesz być odbierany przez kobiety poważnie, to miej szacunek do nich i nie ściemniaj. Pokaż swoje męski oblicze i wyrażaj swoje zdanie. Mów prawdę zawsze i wszędzie. Po tym możemy poznać lidera i odróżnić chłopca od mężczyzny. To nie wymaga od Ciebie wiele, a naprawdę sporo Ci ułatwi – nie tylko w relacjach z kobietami, ale i w całym Twoim życiu, bo szczerość w dzisiejszych czasach jest na wymarciu i każdy kto przyczynia się do zachowania gatunku uznawany jest za bohatera.
 
Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin