Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

pierwsza randka

W końcu udało Ci się umówić z dziewczyną która Ci się podoba na pierwszą randkę. Ile trudu musiałeś włożyć w to żeby doprowadzić do tak korzystnej dla Ciebie sytuacji wiesz tylko to. Rodzi się tylko jedno pytanie – jak w takim razie powinna wyglądać ta pierwsza randka żeby dziewczyna po waszym spotkaniu nie przestała odbierać od Ciebie telefonów. Czytaj dalej

 

Pierwsza randka

 

pierwsza randka 

 

Jeśli jesteś już zapoznany z naszymi materiałami to z pewnością wiesz, że umówienie się na pierwszą randkę wcale nie jest takie trudne. Dlaczego? Ponieważ dziewczyny w dzisiejszych czasów co chwilę spotykają różnego rodzaju desperatów i natarczywych kolesi, którzy nie potrafią się zachować odpowiednio albo nie dają im spokoju i kiedy już w końcu spotkają w miarę normalnego w ich mniemaniu mężczyznę to z wielką chęcią będą chciały sprawdzić czy „coś z tego będzie”.

 

To, że nie jest to wcale takie trudne nie oznacza, że możesz na takim spotkaniu robić co Ci się żywnie podoba. Jest kilka zasad, których powinieneś przestrzegać jeśli chcesz mieć możliwość ponownego spotkania się z dziewczyną, która Ci się spodobała.

 

1.    Bez przesady

 

Pierwsza randka to okazja żebyście się bliżej poznali i mogli ocenić czy do siebie pasujecie, więc nie ma sensu od razu robić spektakularnych rzeczy o których będą potem opowiadały kolejne pokolenia Polaków.

 

Przede wszystkim zapomnij o drogich restauracjach. Może chcesz być oryginalny i zabłysnąć tym, że dobrze radzisz sobie w swoich kwestiach finansowych, ale po pierwsze bardzo wielu mężczyzn decyduje się na takie zaprojektowanie pierwszej randki i niektóre dziewczyny wręcz znają menu najpopularniejszych restauracji na pamięć, a poza tym uwierz mi – jeśli dziewczyna jest wartościowa, to średnio będzie ją interesowało ile masz zer na koncie.

 
Kino też odpada – to miło, że będziecie siedzieli obok siebie, ale powiedz mi – w jaki sposób chcesz z nią porozmawiać i bliżej poznać? Szepcząc co chwilę i modląc się żeby ten napakowany facet siedzący za Tobą miał anielską cierpliwość do rozmów osób postronnych, które przeszkadzając mu w oglądaniu seansu?

 

Wybierz jakieś ciekawe miejsce, gdzie będziecie mogli spokojnie porozmawiać. Może to być jakaś przytulna i niedroga kawiarnia, albo jeśli pogoda sprzyja, to możecie wybrać się na spacer w ciekawe miejsce.

 

Jeszcze będziesz miał czas zaskakiwać swoją wybrankę, ale najpierw chyba warto ją poznać i sprawdzić czy w ogóle warto się starać, prawda?
 

 

2.    Nie przechwalaj się

 

pierwsza randka
 


Mówienie przez większość spotkania jaki to nie jesteś cudowny i ile Ci się rzeczy w życiu nie udało osiągnąć naprawdę nie jest tak fascynujące jak Ci się może wydawać.

 

Kiedy dziewczyna z Tobą rozmawia to chce się tak naprawdę dowiedzieć jakim jesteś człowiekiem i co sobą reprezentujesz, a nie ile potrafiłeś wyciągnąć swoim samochodem na długiej prostej, albo ile udanych kontraktów udało Ci się ostatnimi czasy podpisać.

 

Opowiedz jej raczej o tym co Cię interesuje, jakie są Twoje pasje czy też jakieś ciekawe przygody ze swojego życia.

 

3.    Poczucie Humoru

 

 

pierwsza randka

 

 

 

Poczucie humoru jest atrakcyjne dla każdej kobiety. Naprawdę każdej. Odkąd zacząłem się bliżej interesować aspektami relacji damsko-męskich nie zdarzyło mi się spotkać przedstawicielkę płci pięknej, które nie chciałaby mieć partnera, który potrafi wywołać szczery uśmiech na jej twarzy.

 

Pamiętaj tylko żeby nie przesadzić, bo możesz zostać wtedy odebrany przez kobietę jako wesoła małpka, która co chwilę robi jakieś śmieszne rzeczy, ale nie oferuje nic więcej.

 

4.    Zakazane tematy

 

Jest kilka tematów o których należy zapomnieć podczas spotkania z kobietą. Polityka, religia, śmierć, choroby – wszystkie te pozycje niosą ze sobą bardzo duży ładunek emocjonalny i tak naprawdę nie ma tutaj miejsca na logiczną wymianę zdań. Możecie od razu pokłócić się na pierwszej randce o rzeczy, które tak naprawdę nie mają większego znaczenia dla waszej znajomości. No chyba, że jesteś fanatykiem religijnym i sam szukasz fanatyczki, która ślepo będzie wyznawała te same poglądy – ale w takim razie ten artykuł nie jest dla Ciebie.

Nie wiesz gdzie umówić się na pierwszą randkę? Zamów "101 pomysłów na randkę" już dzisiaj, a ten problem nigdy więcej nie będzie Cię dotyczył.

5.    Fizyczność

 

 

pierwsza randka

 

 

 
Gra wstępna zaczyna się już przy przywitaniu. Jak chcesz później pocałować dziewczynę z którą teraz jesteś jeśli od samego początku ani razu jej nie dotknąłeś?

Buduj napięcie seksualne pomiędzy wami już od samego początku. Zacznij od dotyku, który jest neutralny (podanie ręki, przybicie piątki, „żółwik” itp.) aby z czasem przejść do coraz bardziej intymnych rzeczy. Buduj waszą relację krok po kroku – powoli ale konsekwentnie.

 

Można jeszcze długo wymieniać pomocne wskazówki, ale zamiast czytać setki stron tekstów o relacjach damsko-męskich, lepiej wyjdź i zacznij działać!
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin