Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

sukcesŻycie jest takie jakim czynią go nasze myśli. Dlatego tak ważna jest praca nad sobą i samodoskonalenie. Zasiewaj tylko zdrowe myśli, wyrywaj chwasty. Twórz swoją wymarzoną przyszłość przy pomocy wyobraźni. Bądź supergwiazdą w filmie który odtwarzasz w swojej głowie. Albert Einstein powiedział „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona” zatem do dzieła.
 

 

Jak osiągnąć w życiu sukces?

 

1. Wytrwałość


Jesteś w stanie osiągnąć swój życiowy cel i to bez względu na Twe obecne położenie. Właściwie trudna sytuacja wyjściowa do jakiegoś wielkiego celu jest elementem pozytywnym. Ludzie, którzy mogą pokonywać trudności, mają większe potrzeby i więcej motywacji do podejmowania prób. Zwiększone starania w psychologii nazywa się nadkompensacją. Chodzi o staranie się, o staranie się jeszcze bardziej, by pokonać trudności. Im większe trudności napotykasz, tym bardziej musisz się starać, by je pokonać. Im bardziej się starasz, tym więcej znajdujesz szans, tym więcej osiągasz sukcesów. W rzeczywistości szybkość zbliżania się do wyznaczonego celu jest uzależniona od tego, czy życie zmusza Cię do starania.

 

sukces

 

2. Mały sabotaż

Chcesz nauczyć się wszystkiego o sukcesie w życiu - przeczytaj już teraz darmowy fragment bestsellera Krzysztofa Króla "X przykazań człowieka sukcesu - Kodeks wygranych" 


Każdy człowiek odczuwa potrzebę spełnienia, wewnętrzny pęd, by być najlepszym, by życie przeżyć jak najlepiej. Chęć zdobycia osobistej wielkości jest naturalnym dążeniem. Ponieważ to pragnienie jest podświadome, nie zawsze dociera do świadomości. Bywa nawet tak, że człowiek nigdy się o nim nie dowiaduje. Pragnienie to jednak istnieje, a podświadomość w swej funkcji dążenia do celu stara się je realizować i zaspokajać.
Kiedy zatem człowiek nie działa tak, by się ulepszać, by osiągnąć tę osobistą wielkość, powstaje konflikt wewnętrzny, rozbieżność pomiędzy tym, kim dany osobnik jest, a wielkością, do której chce go doprowadzić jego wewnętrzna potrzeba. W wyniku tej sprzeczności pojawia się frustracja – ciągłe i nieznośne uczucie, że coś w życiu jest nie tak, że coś należy z tym zrobić.

 

sukces


 

 

3. Olbrzymia SIŁA


Pewien uznany psycholog stwierdził że, człowiek posługuje się obrazem własnej osoby i STAJE się taki, jakim widzi się w wyobraźni. To wyobrażenie oznacza tworzenie OBRAZÓW UMYSŁOWYCH. Jak zatem, masz stać się tym, kim pragniesz być? Odpowiedź jest prosta – na drodze tworzenia umysłowego obrazu własnej osoby w takiej formie, o jakiej marzysz. Jeżeli więc pragniesz odnosić sukcesy, musisz tworzyć obraz człowieka sukcesu, a nie kogoś dotkniętego niepowodzeniem. Nie można bowiem myśleć (tworzyć obrazów umysłowych) o czymś, a być lub robić coś innego, nie można myśleć w kategoriach ubóstwa i zarazem się bogacić. Nie można myśleć o nienawiści, a jednocześnie kochać.

sukces

                  

 

4. Potęga wyobraźni


Najważniejsze jest, by w procesie tworzenia tego obrazu myśleć w kategoriach wielkości. Twoja wyobraźnia nie może być ograniczona żadnymi barierami i granicami, a wówczas życie nie będzie ich tworzyć . Człowiek staje się odwzorowaniem własnych wyobrażeń. Zatem myśl w kategoriach wielkości, pogardzaj przeciętnością. Wyznaczaj sobie olbrzymie cele. Staniesz się tym, kim pragniesz być, ponieważ Twe myśli (obrazy umysłowe) sprawują kontrolę nad Twym życiem i określają Twoją przyszłość

 

sukces

 

 

5. Jaki siew, takie zbiory


Jaki siew, takie zbiory. To zrozumiałe kiedy posiejesz pszenicę, nie będziesz zbierał fasoli. Gdy stwarzasz obrazy umysłowe dotyczące niepowodzenia, to  „zbierzesz”  niepowodzenia. Nie osiągniesz sukcesu, bo było by to sprzeczne z Twymi obrazami umysłowymi. Kiedy „posiejesz” obrazy umysłowe ubóstwa, popadniesz w biedę. Nie można bowiem oczekiwać bogactwa, tworząc obrazy biedy.

Chcesz nauczyć się wszystkiego o sukcesie w życiu - przeczytaj już teraz darmowy fragment bestsellera Krzysztofa Króla "X przykazań człowieka sukcesu - Kodeks wygranych" 


Jeśli myślisz w kategoriach ubóstwa, będziesz biedny.
Jeśli myślisz o sukcesie osiągniesz go.
Jeśli myślisz w kategoriach bogactwa, wzbogacisz się.
Jeśli myślisz o dobrej woli, otrzymasz dobrą wole innych ludzi.
Jeśli myślisz o przyjaźni, pokochają Cię.

Masz w sobie olbrzymi potencjał, wystarczy że nadasz mu odpowiedni kierunek. Jeśli nie skoncentrujesz się na swym życiowym celu, na tym co chcesz w życiu osiągnąć – będziesz błądził, będziesz szedł drogą donikąd. Kieruj świadomie swym życiem posługując się obrazami umysłowymi. Bądź supergwiazdą w filmie który wyświetlasz w swoim umyśle. Zostań kimś kto zdobywa wszystko co chce, człowiekiem sukcesu, kimś kto jest mistrzem w stosunkach z drugim człowiekiem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin