Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak pocałować dziewczynę?

Podrywanie dziewczyn to nie tylko rozmowa na przeróżne tematy, umawianie kolejnych randek, ale też rozwijanie pomiędzy wami fizyczności. Pocałunek to zdecydowanie element tego flirtu, ale czy ważny? A może najpierw warto zacząć od samego początku i zadać sobie pytanie: Jak pocałować dziewczynę?
 

Podrywanie dziewczyn – Jak pocałować dziewczynę?

 

Jak pocałować dziewczynę? 

Pocałowanie dziewczyny to rzecz ważna, ale wcale nie najważniejsza w całym procesie uwodzenia. Tak naprawdę jest to pierwszy element o lekkim zabarwieniu erotycznym w waszej relacji i jeśli go zawalisz to możesz nie mieć szansy poznać kolejnych… Z drugiej strony powiedz mi szczerze – ile razy zdarzyło Ci się być z dziewczyną na trzeciej a nawet czwartej randce w kawiarni, siedzieliście naprzeciwko siebie oddzieleni stolikiem, wiedziałeś, że powinieneś ją pocałować, ale kompletnie nie wiedziałeś jak się do tego zabrać. Z każdą kolejną mijająca minutą to poczucie niezręczności rosło i rosło… Wcale nie musi tak być!
 

1.Pocałowałem ją, mogę się jej oświadczyć?

 

Jak pocałować dziewczynę?Przede wszystkim już na samym początku chciałbym żebyś zdał sobie sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy – pocałunek nie oznacza początku związku! Wiem, mi też się kiedyś wydawało jak pocałowałem dziewczynę po raz pierwszy, że jesteśmy razem, ale niestety to nie jest prawda.
 
Jak pocałować dziewczynę? Tak naprawdę dla dziewczyny pocałunek nie jest wcale czymś wielkim. Zobacz ile dziewczyn wita się ze sobą całując się? Przysłuchaj się kiedyś rozmową swoich koleżanek – bardzo często opowiadają sobie nawzajem jak to całowały się z jakimś kolesiem w klubie i bynajmniej nie robią z tego jakiejś wielkiej sprawy…
Skąd się to bierze? Ano stąd, że dziewczyny dosyć szybko dorastają w aspektach fizycznych przez co zaczynają się nimi interesować starsi chłopcy w szkole i dzięki temu dużo wcześniej niż ich koledzy z klasy odkrywają arkana pocałunku.
 
Nie staraj się tego analizować, bo i nie ma czego – ot po prostu pocałunek to nic wielkiego i jeśli pocałujesz dziewczynę to wcale nie musi to oznaczać, że będziecie żyli razem długo i szczęśliwie aż po kres waszych dni.
 
 

2.Bądź konsekwentny.

 

Jak pocałować dziewczynę?
 
Pamiętasz sytuację w kawiarni o której napisałem na początku? Skąd się  ona bierze? Otóż z jednej bardzo prostej przyczyny – braku rozwijania fizyczności w waszej relacji. 
 
Bardzo wielu mężczyzn poświęca ogrom czasu i energii na stworzenie jak najbardziej fantastycznej rozmowy z kobietą, całkowicie przy tym zapominając o jakimkolwiek dotyku. Dochodzi wtedy do sytuacji, że po jakimś czasie „walisz głową w mur”, ponieważ masz do pokonania strasznie długą drogę i niebardzo masz pomysł jak to zrobić. Nie dziwię Ci się, ja pewnie też kompletnie nie miałbym pomysłu jak rozwiązać tą sytuację…
 

3.Krok po kroku

 

Jak pocałować dziewczynę?
 
 
Bardzo często mawiam moim kursantom, że gra wstępna z dziewczyną rozpoczyna się w momencie kiedy podaje się dziewczynie dłoń na powitanie. Fizyczność to jest rzecz, która rozwija się płynnie i powoli. Od drobnych i nic nieznaczących gestów takich jak podanie ręki czy przybicie żółwika aż do pocałunku i w późniejszym etapie znajomości seksu.
 
Jak pocałować dziewczynę? Jeśli będziesz rozwijał fizyczność to pocałunek wyniknie sam z siebie i nie będziesz wcale musiał stosować żadnych tajnych taktyk aby poczuć smak ust swojej wybranki. Bardzo ważne jest jednakże abyś nie nadużywał jej gościnności i przerwał go w najlepszym i najbardziej ekscytującym momencie. Dlaczego? Tą tajemnicę mogę zdradzić Ci na szkoleniu. Po prostu zaufaj mi kiedy Ci to piszę…. 
 
Szykuje się karnawał, więc życzę Ci wielu przyjemnych pocałunków i być może do zobaczenia na jednym z naszych Szkoleń Weekendowych…
 
 
Autor: Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin