Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak nauczyć się podrywać?

Wszyscy dookoła o tym dyskutują. Każdy facet chce umieć to robić. Nie trzeba być szpiegiem aby usłyszeć jak praktycznie w każdym barze siedzą faceci i dyskutują między sobą jak to jeden umie to robić, a drugi nie i co powinien zrobić żeby się tego nauczyć. Ty też się zastanawiasz i już nie po raz pierwszy kiedy nie podszedłeś do kobiety, która strasznie Ci się spodobała, pojawia się myśl w Twojej głowie – jak nauczyć się podrywu?
 

Podrywanie dziewczyn – Jak nauczyć się podrywu?

 

Jak nauczyć się podrywu 

 
Żyjemy w ciekawych czasach – dostęp do praktycznie każdej wiedzy jest tak ogromny, że nie ma szans, aby jeden człowiek mógł ogarnąć to wszystko chociaż w pięciu procentach. Niesie to też oczywiście ze sobą pewne ryzyko – przez to, że na prawie każdy temat istnieją setki materiałów, musisz się nauczyć filtrować dostępne treści, aby nie przyswoić głupot, które potem w nieciekawy sposób zniekształcą Ci odbieranie otaczającej Cię rzeczywistości. 
 
Nie inaczej jest z przeróżnymi technikami uczenia mężczyzn podrywu. Internet aż roi się od samozwańczych guru, którzy za parę złotych daniny umożliwią Ci ściągnięcie e-booka, który na zawsze odmieni Twoje życie i sprawi, że po jego przeczytaniu przynajmniej połowa Twojej wypłaty będzie przez Ciebie przeznaczana na prezerwatywy..
 
Niestety w życiu tak już bywa, że jeśli coś wydaje się zbyt piękne aby było prawdziwe, to najczęściej takie właśnie jest – nierealne. Zastanów się przez chwilę jakim autorytetem w dziedzinie uwodzenia może być facet, który przedstawia się wyłącznie z ksywki, nie ma żadnych swoich zdjęć na stronie, a opinie rzekomych klientów wydają się być pisane niebezpiecznie w bardzo podobnej stylistyce. Jak nauczyć się podrywu? Skup się na szukaniu rzetelnych źródeł informacji.
 
 

1.Fora internetowe

 

Jak nauczyć się podrywu

 

 

 
Problemem na forach internetowych jest to, że może tam wejść każdy i jednocześnie każdy może podawać się za wielkiego eksperta, a Ty masz bardzo nikłe możliwości sprawdzenia czy też osoba, która Ci doradza nie jest tak naprawdę napalonym czternastolatkiem z nadmiarem wolnego czasu, który naczytał się w sieci różnych materiałów, a teraz doradza innym jak zmienić swoje życie.
 
Nie mówiąc już o słynnych „Field Raportach”. Fantazji ich twórców nierzadko pozazdrościłby scenarzysta serialu „Californication”. Takie rzeczy się po prostu nie dzieją.
 
Z doświadczenia powiem Ci, że osoby, które naprawdę znają się na uwodzeniu są na mieście i podrywają dziewczyny, prowadzą szkolenia, piszą książki albo prowadzą webinary czy też innego rodzaju konferencje, a nie przesiadują przed komputerem i opowiadają jakimi to oni nie są podrywaczami
 
To trochę tak jak nasi politycy – opowiadają na prawo i lewo jak będzie cudownie i w ogóle, a potem sami doskonale wiemy jak jest naprawdę.
 

2.Kobiety jako nauczycielki?

Jak nauczyć się podrywuBardzo często słyszę, że najlepszymi nauczycielkami uwodzenia są same kobiety. Jest w tym ziarnko prawdy, ale nie można tego brać tak naprawdę zbyt dosłownie. Kobiety bardzo często radzą mężczyznom aby powtarzali utarte schematy, które same zobaczyły w wielu mediach czy też same zasłyszały od swoich matek – bądź miły, broń boże nie całuj od razu, komplementuj, kup kwiaty, doradzaj, bądź tamponem emocjonalnym itp. 
 
Co najciekawsze kiedy przychodzi co do czego, to umawiają się z facetami, którzy zachowują się całkowicie inaczej, a takich miłych wrzucają to najgorszego kręgu piekła relacji zwanego powszechnie „zostańmy przyjaciółmi”. One naprawdę chcą wierzyć, że zachowania, które Ci doradzają skutkują, bo to ładnie wygląda w telewizji i pobudza wyobraźnię w setkach romansideł, które przeczytały, ale niestety natury nie oszukasz. 
 
Czy to oznacza, że nie powinieneś uczyć się podrywu od kobiet? Wręcz przeciwnie. Widzisz rozmowa ma dla kobiet o wiele większe znaczenie niż dla nas. Ty rozmawiasz aby przekazać informacje, podczas gdy dla niej celem komunikacji jest przede wszystkim przekazywanie emocji. Skąd się to bierze i dlaczego tak jest? Za dużo pisania, możesz się tego dowiedzieć z „Księgi związków podrywu i seksu dla mężczyzn” lub też na naszym Szkoleniu Weekendowym. 
 
Jak nauczyć się podrywu? Z tego co napisałem powyżej wynika, że jedną z bardzo skutecznych metod jest umiejętność przekazywania jak największej ilości emocji podczas rozmowy. Jak się tego nauczyć? Jedna z metod polega na tym abyś jak najwięcej rozmawiał ze wszystkimi kobietami w Twoim otoczeniu i przede wszystkim przysłuchiwał się w jaki sposób opisują różne rzeczy i sytuacje. Zauważysz, że ich opis otaczającej rzeczywistości jest zgoła inny od tego męskiego, można by rzecz – bardziej kolorowy. 
 
Taka metoda działa trochę jak emigracja – jeśli Polak wyjedzie na dłuższy czas do USA, to po powrocie będzie mówił z lekko angielskim akcentem.  Jeśli będziesz przebywał wystarczająco długo w środowisku kobiet, to również zdobędziesz taki „akcent”.
 
  
 

3.Szkolenia Uwodzenia

Jak nauczyć się podrywu

 

Jak nauczyć się podrywu? Według mnie najlepiej zapisując się na szkolenie, którego przedmiotem jest uwodzenie. Nie mówię Ci tego jako trener, ale jako osoba, która przed pięciu laty sama był kursantem.
 
Przed samym szkoleniem czytałem różne materiały ale nic z tego nie wynikało. To jak z nauką jazdy – możesz przeczytać milion książek o prowadzeniu samochodu i obejrzeć godziny materiałów video temu poświęconych, ale dopiero kiedy pod okiem kogoś kto się na tym zna pierwszy raz usiądziesz za kierownicą i odpalisz silnik, masz szansę  nauczyć się jeździć. 
 
Na szkoleniu zazwyczaj są inne osoby, które maja taki sam problem jak Ty, przez co nie czujesz się tak beznadziejnie wyjątkowo, a poza tym zazwyczaj motywujecie się wtedy nawzajem do działania na części praktycznej szkolenia dzięki czemu czynicie o wiele większe postępy niż gdybyście uczyli się tego samodzielnie.
 
Mógłbym Ci wymieniać bez końca zalety szkolenia z zakresu uwodzenia i podrywania kobiet, ale jestem trenerem takiej szkoły przez co pewnie ciężko będzie Ci uwierzyć, że piszę to z perspektywy byłego kursanta, dlatego zamiast tego zapraszam Cię do zapoznania się opiniami osób, którzy już taki kurs w swoim życiu przeszli.
 
Pamiętaj – im dłużej czekasz na decyzję o zmianie swojego życia, tym trudniej będzie Ci ją w ostateczności podjąć. Ja taką decyzję podjąłem 5 lat temu i naprawdę nie żałuję, a Ty ile jeszcze będziesz zwlekał ze zmienieniem swojego życia?
 
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Komentarze   

0 # facet 2013-01-25 04:14
,,,,,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Rychu 2013-01-26 22:08
Dlaczego nigdy takich szkoleń nie widziałem w Kujawsko pomorskim jakimkolwiek mieście wszystko ok może nawet wiele osób chciałoby się znaleść na takim szkoleniu ale czy każdego stać żeby przez pół polski przemierzyć żeby dotrzeć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2013-01-27 18:47
Trochę mnie śmieszy takie obiegowe podchodzenie do tematu, a rozwiązania są pod ręką... Podrywanie/ Uwodzenie jest umiejętnością praktyczną i należy ją traktować tak samo jak wszystko to w czym chcesz być dobry. Oczywiście szkolenia, książki, filmy, kursy tańca, fora, itd..., może kogoś wzbogacić, ale o wiedzę teoretyczną... Jak się nauczyć podrywać? To jest kawał dobrej pracy i doskonalenia się. Praca, praca, nauka! Jak pojawiają się kobiety, ta praca jest przyjemnością.. .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2013-01-27 19:06
Janes Heidema w swojej książce, o pracy agenta ubezpieczeniowe go opracował 2 modele, które mi osobiście rozjaśniły drogę każdej czynności praktycznej(DOME)
D-Diagnoza(rozpoznanie prawdziwego problemu)
O-Cele(czyli co chcesz osiągnąć)[SMART]
M-Metody(System/Proces/Narzędzia)
E-Ocena(Przeanalizuj/ Sprawdź/Oceń/ Skoryguj). Na tej podstawie...
1.Diagnoza(Kiepsko sobie radzę z kobietami) 2.Cele(Dobrze uwodzę kobiety).3.Meto dy(model poznania PD/ elementy modelu/ umiejętności praktyczne[tani ec,lingwistyka, dotyk]).E-Ocena (To jest właśnie na FR, dziennik, statystyki policzalne, co źle, co dobrze, co poprawić)...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2013-01-27 19:14
(SMART)?
S-konkretny cel- jaki jest powyższe stwierdzenie,
M-wymierny.
A-konieczne działania.
R-Czy ten cel jest realny? Jak nie to zmień cel.
T-Czas.
...
S-Chce być dobry w uwodzeniu.
M-Podejść do 200 kobiet, poznać 20 kobiet, przespać się z 2 ma kobietami.
R-Tak ten cel jest naj najbardziej realny.
T-czas jaki sobie daje to 2 miesiące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ronin 2013-01-27 19:36
Wiele osób zapisuje się na kurs uwodzenia, bez konkretnego celu, coś w rodzaju deski ratunku i nie dostaje od kursu uwodzenia, tego czego rzeczywiście chce. Rozwiązują symptom(coś k...a zrobiłem z tym), a nie realizuje swoich celów, nie do końca wiedzą jak więc ich narzędzia są na niskim poziomie. Nie wyciągają wniosków ze swoich błędów. Potem ich ocena(niedokład na) jest ponownie ten sam problem(nie umiem uwodzić). Polecam model, jak i polecam szkolenia PD i nie szkolenie i ch..j, tylko szkolenie jako zestaw dodatkowych narzędzi... Dobry w uwodzeniu nie będziesz po 2 dniach, a po conajmniej 0,5 roku ciężkiej pracy! Po tym czasie, to już tylko doskonalenie i z uśmiechem na ustach obcowanie z kolejnymi kobietami. Mam nadzieję, że coś rozjaśniłem. O ile te wpisy się tu pojawią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ronin 2013-01-28 13:34
1."które naprawdę znają się na uwodzeniu są na mieście i podrywają dziewczyny, prowadzą szkolenia, piszą książki albo prowadzą webinary czy też innego rodzaju konferencje,"- Rynek uwodzenia to są pieniądze i większość książek, szkoleń i innych działalności jest dla dochodu finansowego. Jak coś kupujesz to automatycznie wartość sprzedawcy rośnie, uważajcie za co płacicie, bo może to być gówno w papierku. Fora internetowe? Tam siedzą dzieci, nie dorośli, dorośli nie mają czasu by pisać głupoty.
2.W rozmowie z koleżankami nie tyle chodzi, by się od nich uczyć jak chcą być poderwane, ale na początku o wiele łatwiej wam będzie, dodatkowo ten sposób uczy ocieplać sobie kontakty. Przez to nie będziesz samotnym wilkiem w klubie z wyciągniętym ch.em! A ch.a będziesz częściej używał. Ważna jest odpowiednia proporcja(Ciepłe/Zimne)
3.Szkolenia.- Okej! Pod okiem trenera możesz szybciej poprawić błędy, ale po szkoleniu nie ma trenera. Wielu przestaje działać i wraca do punktu wyjściowego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin