Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Podryw w Internecie

Nie każdy ma czas aby przechadzać się po galeriach handlowych, ulicach czy też być uczestnikiem prawie każdej imprezy w okolicznym klubie. Nie znaczy to wcale, że taka osoba jest skazana w swoim życiu na samotność. Internet staje się coraz bardziej popularnym sposobem na poznawanie swojej drugiej połówki… Przy czym rządzi się również swoimi  prawami. Jakie są najczęściej popełniane błędy? Zapraszam serdecznie do lektury!
 

Podryw w Internecie – Najczęściej popełniane błędy

podryw w internecie 

 
To, że decydujesz się na poznanie dziewczyny poprzez portale internetowe wcale nie oznacza, że jesteś desperatem. W dzisiejszych czasach jest to rzecz całkowicie normalna. Oczywiście część ludzi będzie sądziła inaczej i bardzo ciężko będzie ich nakłonić do zmiany swojego zdania, ale z drugiej strony istnieje na świecie grupa ludzi, którzy dalej nie wierzą, że Ziemia nie jest płaska… Nie zwracaj więc na nich uwagi, bo to w końcu nie oni będą przeżywać Twoje życie, prawda?
 
Oczywiście jeśli masz możliwość i odpowiednią ilość wolnego czasu, to nie skupiaj się wyłącznie na podrywie w Internecie. Wyjdź też czasami na miasto – w końcu warto pielęgnować swoje umiejętności uwodzenia w różnych warunkach.
 
Nie będę Ci sugerował na jakich portalach warto założyć konto, ponieważ nie jest to artykuł reklamowy. Jeśli nie masz żadnego pomysłu,  to wystarczy chwilę poszperać w Internecie i znajdziesz kilka wartych uwagi portali. Oczywiście jeśli szukasz poważnego związku to już na starcie powinieneś odpuścić sobie wszelkie portale skupiające się głównie na prezentowaniu siebie w pełnym negliżu i wymienienia preferowanych gustów seksualnych. 
 
 

1.Szpanerski profil

 

podryw w internecie

 

Najczęściej popełniane błędy w Internecie? Twój profil to Twoja wizytówka i pierwsza rzecz na którą zwraca uwagę każda kobieta. Tutaj bardzo często popełniane są dwa błędy – profil jest albo zbyt skromny albo też zbyt rozbudowany.
 
W pierwszym przypadku od razu mówię Ci, że brak jakiegokolwiek zdjęcia lub też zdjęcie na którym praktycznie niczego nie widać to naprawdę spory strzał w kolano, który w bardzo sporym stopniu ogranicza skuteczność Twojego podrywu w Internecie. 
 
Nadmiar zdjęć też nie jest niczym dobrym. Niektóre portale dają możliwość zamieszczania praktycznie nielimitowanej ilości zdjęć i część użytkowników niestety korzysta z tej opcji. Uwierz mi – nikomu oprócz Ciebie nie będzie się chciało tego przeglądać a oprócz tego możesz zostać odebrany jako narcyz, a to raczej nie będzie dobrze o Tobie świadczyło.
 
Podobnie ma się kwestia z opisami w profilu – zarówno jedno zdanie czy też cytat jak i cała epopeja są tak samo nieatrakcyjne i mogą skutecznie zniechęcać kobiety odwiedzające Twoją stronę.
 

2.Czekasz aż napisze? Czekasz na cud!

 

podryw w internecie

 

To bardzo miłe, że włożyłeś bardzo dużo pracy zarówno w stworzenie zdjęć, które bardzo skutecznie oddają atrakcyjne aspekty Twojego wyglądu oraz przedstawiają same fascynujące aspekty Twojego życia oraz poświęciłeś naprawdę sporo czasu aby stworzyć fantastyczny opis, który w ciekawy i intrygujący sposób oddaje meandry Twojej osobowości (swoją drogą jeśli nie wiesz jak to zrobić, to zapraszam Cię do pobrania naszego darmowego ebooka w którym znajdziesz bardzo przydatne informacje dotyczące tego tematu) ale to nie wystarczy. 
 
Jeśli teraz zamierzasz siedzieć i czekać aż kobiety zaczną do Ciebie pisać wiadomości, to muszę Cię zasmucić – to się raczej nie stanie. Użytkowniczki tego typu portali naprawdę rzadko wychodzą z inicjatywą i same piszą pierwszą wiadomość. Zresztą przecież to Ty jesteś facetem i to do Ciebie należy zadanie podjęcia pierwszego kroku…. Chyba się nie boisz tego zrobić co?
 
 

3.Gawędziara

 

podryw w internecie

 

Jakie są najczęściej popełniane błędy w internetowym podrywie? Wdawanie się w bezowocne dyskusje poprzez wymienianie niezliczonej ilości wiadomości na portalu randkowym. 
 
Musisz zrozumieć, że celem pisania wiadomości na takim portalu jest zdobycie numeru od dziewczyny, zadzwonienie i umówienie spotkania. Jeśli wymieniasz już n-tą wiadomość i dalej niezbyt posuwasz się do przodu w swoim podrywie, to lepiej to sobie odpuść i zacznij rozmowę z następną dziewczyną. Dlaczego proponuję takie rozwiązanie? Z doświadczenia wiem, że niektóre dziewczyny zakładają swoje konta z nudów albo po prostu boją się spotkanie w realu (z różnych przyczyn, czasami np. zdjęcia na ich profilu wcale nie należą do nich lub zostały zrobione wiele kilogramów temu) i tak naprawdę szansa nawiązania jakiejkolwiek znajomości jest naprawdę bardzo nikła. Uważam, że jeśli po wymianie dziesięciu wiadomości wasza znajomość nie posunęła się o krok naprzód, to nie ma najmniejszego sensu jej kontynuować.
 
To tyle z mojej strony jeśli chodzi o najczęściej popełniane błędy podczas podrywu w Internecie, powodzenia!
 
Autor: Jan Gajos
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin