Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Znalezienie pięknej i inteligentnej kobiety z którą można stworzyć związek, albo choćby spędzić z nią jedną, upojną noc. Nie ma jednak możliwości aby sama do nas przyszła i cokolwiek nam zaproponowała. Bliższe jej poznanie wymaga pewnego zestawu umiejętności oraz wiedzy z zakresu uwodzenia. Jak zacząć naukę uwodzenia? Zapraszamy do lektury!
 

Techniki uwodzenia - Jak zacząć naukę uwodzenia?

Perfect Dating 

 
Niektórzy twierdzą, że umiejętność uwodzenia kobiet, to rzecz, którą się ma albo której się po prostu nie ma i nic z tym nie można zrobić. Oczywiście się z tym nie zgodzę i mam nadzieję, że Ty również. Gdyby tak było, gdyby mężczyźni nie potrafiący rozmawiać z kobietami, flirtować z nimi, czy też podchodzić do nich na ulicy, do końca swych dni byli skazani na nieuchronną samotność, to żylibyśmy na naprawdę okrutnym świecie. Na szczęście przez te kilka ładnych lat funkcjonowania naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating mieliśmy okazję przeszkolić prawie trzy tysiące mężczyzn, którzy dzięki nam zmienili swoje życie na lepsze.
 
Jestem więc wręcz przekonany, że każdy mężczyzna, który wykaże chęć zmiany swojego życia i będzie gotowy wytrwale pracować nad sobą, jest w stanie zdobyć umiejętności z zakresu uwodzenia, które umożliwią mu poznanie kobiety z którą naprawdę będzie szczęśliwy. Wszystko tak naprawdę zależy od jego chęci oraz determinacji.
 
Istnieją dwa sposoby na nauczenie się uwodzenia – uczestnictwo w szkoleniu lub też lektura materiałów i trenowanie samodzielnie. Dzisiaj chciałbym skupić się na tym drugim jako. Ciekawy? W takim razie czytaj dalej.
 
 

1.Zdecyduj się.

 

Perfect Dating

 

W Internecie jest naprawdę bardzo wiele materiałów z zakresu uwodzenia. Niestety zdecydowana większość z nich tworzona jest przez ludzi kompletnie nie znających tematu. Na papierze wszystko wygląda bardzo ładnie, ale uwierz mi – nie ma magicznych tekstów, które od razu zaciągną kobietę do łóżka. Uwodzenie to przede wszystkim praca nad sobą, swoimi przekonaniami i umiejętnościami. Jeśli nie wiesz jak się zachować w towarzystwie kobiety, to nawet najlepsze teksty nic nie dadzą wydukane pod nosem aby tylko je z siebie wyrzucić jak najszybciej.
 
Jeśli więc widzisz, że ktoś obiecuje Ci „złote góry” podpisując się przy tym wyłącznie swoim wymyślnym pseudonimem i nigdzie na stronie nie można znaleźć jego prawdziwego zdjęcia, to powinien to być dla Ciebie ogromny sygnał ostrzegawczy.
 
Kiedy już zawęzisz swoją listę szkół uwodzenia wyłącznie do tych, które bezwarunkowo budzą Twoje zaufanie, warto abyś zdecydował się na początek na jedną, ponieważ czasami niektóre materiały mogą się wzajemnie wykluczać , co może wprowadzić niepotrzebny mętlik w Twojej głowie i tym samym całkowicie niepotrzebnie Cię zdemotywować do dalszego działania i pracy nad sobą.
 

2.Testuj.

 

Perfect Dating

 

 

Nie daj się wpędzić w pułapkę nałogowego czytania i oglądania każdego materiału. Sama teoria niczego Ci nie da. Możesz wychodzić z założenia, że jak przeczytasz wszystko, to będziesz miał wystarczającą wiedzę aby zacząć działać, ale uwierz mi – nie tędy droga. Spędzisz godziny przed komputerem katując swój wzrok, a i tak istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zapomnisz większość z tego co czytałeś.
 
Od razu testuj wszystko. Sprawdzaj co działa, a co nie. Skuteczne uwodzenie jest jak gra komputerowa, musisz opanować każdy poziom zanim przejdziesz do następnego. Nie pocałujesz dziewczyny zanim nie wytworzysz pomiędzy wami odpowiedniego kontaktu fizycznego, a nie wytworzysz pomiędzy wami odpowiedniego kontaktu fizycznego jeśli najpierw do niej nie podejdziesz itd.
 
Bądź również dla siebie wyrozumiały – to, że coś nie udało Ci się od razu wykonać wcale nie oznacza, że się do tego nie nadajesz. Po prostu potrzebujesz więcej czasu aby opanować daną umiejętność. Pamiętasz ile razy się przewróciłeś gdy jako dziecko uczyłeś się jeździć na rowerze? Czy zniechęciło Cię to do podejmowania kolejnych prób? Z uwodzeniem jest tak samo.
 
 

3.Nie kopiuj.

 

Perfect Dating

 

Bardzo częstym błędem mężczyzn, którzy chcą nauczyć się uwodzenia jest bezmyślne kopiowanie w swoim zachowaniu wszystkiego co przeczytają w sieci. Jest to jeden z powodów dla którego na naszych szkoleniach nie uczymy gotowych tekstów na podryw – nie chcemy tworzyć własnych klonów, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tędy wiedzie droga do sukcesu z kobietami
 
Kluczem do sukcesu jest wzorowanie się na dostępnych materiałach i w oparciu o nie stworzenie własnego  i niepowtarzalnego stylu, który będzie atrakcyjny dla kobiet. Traktuj podane teksty jako wzorce w oparciu o które będziesz tworzył własne, bardziej spójne ze swoją osobowością.
 
Nie zapominaj również o tym, że tak naprawdę najważniejsza jest praca nad własnymi przekonaniami oraz podejściem do kwestii uwodzenia kobiet, ponieważ 90 procent całego procesu uwodzenia tak naprawdę odbywa się w Twojej głowie
 
Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania to zachęcam Cię do kontaktowania się z nami pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a tymczasem życzę Ci samych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin