Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Ex

Kiedy cierpimy po rozstaniu z dziewczyną, to zazwyczaj jedyne o czym marzymy, to jak najszybsze rozwiązanie tej sytuacji. Chcemy znowu na powrót móc czuć się szczęśliwi i korzystać z życia i przede wszystkim przestać żyć przeszłością… Jak tego dokonać? Zapraszam do lektury!
 

Czy jesteś uzależniony od swojej eks? 

ex 

Najprostsze rozwiązanie, które przychodzi do głowy? Aby było tak jak dawniej. Nie obchodzi Cię, że w Twoim związku były problemy i masę krytycznych momentów. Chcesz aby ona do Ciebie wróciła, bez względu na wszystko.
 
Robisz więc głupie rzeczy.
 
Wydzwaniasz, piszesz setki sms-ów, błagasz, nachodzisz… po prostu robisz z siebie głupka. Działasz tak do momentu aż wszystko zaczyna Ci się wydawać bezcelowe… masz wrażenie, że umarłeś w środku.
 
Twój świat ulega rozpadowi, a Ty uderzasz o dno… i to jest dobra rzecz.
 
Właśnie w tym momencie stajesz na rozdrożu i musisz podjąć decyzję gdzie chcesz aby Twoje życie zmierzało w najbliższej przyszłości. 
 
 

1.Na rozstaju dróg

 

ex

 

Każdy kto w swoim życiu przechodził wachlarz negatywnych emocji związanych z rozstaniem z pewnością wie, że w pewnym momencie dochodzisz do chwili w której musisz podjąć decyzję.
 
Masz do wyboru:
 
1.Uganiać się za swoją eks i pozostać od niej uzależnionym.
2.Skupić się na sobie i postarać się odnaleźć na nowo w otaczającej Cię rzeczywistości.
 
Pierwszy wybór wydaje się być na pierwszy rzut oka o wiele łatwiejszy jako, że nie wymaga w żaden sposób konfrontowania się z jakimkolwiek bólem. Drugi wybór nie jest już taki łatwy, ponieważ zawiera w sobie sporo pracy nad własną osobą. Po prostu wybierając drugą opcję postanawiasz skonfrontować swój ból…
 
Dlatego napisałem, że sięgnięcia dna to dobra sprawa. Możesz dzięki temu zrozumieć, że nie da się tak żyć i tym samym wymusza na Tobie podjęcie zmian.
 
W takiej chwili wiele osób szuka jakiegoś punktu oparcia czy też przewodnictwa.
 

2.Dokonanie właściwego wyboru

ex
 
Kiedy mężczyźni przychodzą do mnie na szkolenia i są właśnie w tym momencie swojego życia, to przekazuję im JEDNĄ bardzo ważną rzecz, którą muszą poczynić… i zazwyczaj nie podoba im się to co słyszą.
 
Mówię im aby spalili za sobą wszystkie mosty.
 
Jako uzależniony od swojej byłej musisz całkowicie odciąć się od tego „narkotyku” – bezwzględnie nie kontaktować się z nią przez 60 dni.
 
Dokonanie takiego wyboru niesie za sobą konsekwencje. Wymuszasz na sobie większe skoncentrowanie na własnej osobie i naprawie swojej rzeczywistości, a przede wszystkim ODCINASZ się od swojej byłej.
 
Jeden z kursantów powiedział mi „że to najtrudniejsze co musiał zrobić w swoim życiu”. Jest to jednak jedna z najważniejszych rzeczy jakie musisz uczynić w swoim życiu. To co wydarzy się przez te 60 dni sprawi, że dotrze do Ciebie jedna bardzo prosta informacja – dasz radę żyć bez niej. Nie jesteś od niej uzależniony. Możesz na NOWO zacząć cieszyć się życiem…. a nawet stać się lepszym, bardziej pewnym siebie i silniejszym mężczyzną. Co najważniejsze, zdasz sobie sprawę – że WSZYSTKO jest z Tobą w porządku.
 
Celem tego jest aby stał się osobą którą zawsze chciałeś być i w końcu spotkał partnerkę na jaką zasługujesz.
 
 

3.Niebezpieczeństwo dokonania złego wyboru.

ex
 
Jeśli postanowisz dokonać wyboru pierwszej ścieżki, to pozwól, że ostrzegę Cię zawczasu. Podróż w którą zamierzasz się wybrać będzie Cię prowadzić przez naprawdę ciemne miejsca. 
 
Porzucisz osobę, którą kiedyś byłeś i zaczniesz żyć w oparciu o łaską swojej byłej dziewczyny. Utrzymywanie z nią znajomości ma swoją cenę. Będą traktować cię jak PRZYJACIELA, a to oznacza rzeczy, które raczej Ci się nie spodobają. Będziesz miał ją w zasięgu ręki, a mimo to będzie tak daleko… Wytrwanie w taki stanie będzie wymagać od Ciebie naprawdę sporo wytrwałości.
 
Oczywiście, są sytuacje, kiedy chcesz wrócić do dziewczyny i takie poprowadzenie sprawy ma sens, ponieważ kryje się za tym konkretny plan, ale jeśli chcesz do niej wrócić, bo nie widzisz dla siebie innej drogi, to niepotrzebnie skazujesz się na cierpienie.
 
Ważne jest abyś dokonał właściwego wyboru i tym samym dał sobie szansę na to aby stać się najlepszą wersją samego siebie.
 
W trakcie swojej pracy jako trener uwodzenia wielokrotnie miałem okazję spotkać ludzi, którzy wybrali pozornie łatwiejszą drogę po zerwaniu. Spotkałem mężczyzn, którzy LATAMI tęsknili za byłą nie mogąc posunąć swojego życia naprzód podczas gdy ich byłe żyły już od dawna swoim życiem.
 
Kryje się tutaj bardzo groźna pułapka – z czasem może Ci się zacząć wydawać, że tak naprawdę POTRZEBUJESZ tego całego bólu aby móc egzystować. Zaczynasz się definiować poprzez niego.
 
Zrozum – MOŻESZ być kimkolwiek ZECHCESZ i tylko od Ciebie zależy jak pokierujesz swoim ŻYCIEM.
 
Wystarczy tylko dokonać tego pierwszego wyboru, a potem konsekwentnie się go trzymać…
 
Życzę Ci wytrwałości!
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin