Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zerwanie

Kiedy chodzi o zasady zerwania w związku to bardzo często okazuje się, że obie strony odnoszą wrażenie jakby nie było żadnych… A czy Ty masz jakiś opracowany schemat na taką ewentualność? Czego nie powinieneś robić? Jakie są 3 rzeczy, których powinieneś unikać po zerwaniu? Zapraszam do lektury!
 

3 rzeczy, których nie powinieneś robić po zerwaniu

 Zerwanie

Nawet Ci z nas, którzy są najbardziej racjonalni i opanowani mogą zachowywać się naprawdę dziwnie i nieprzewidywalnie w trakcie zerwania przez uczucie bólu jakie towarzyszy całemu temu procesowi. Czasami wygląda to tak jakby zdrowy rozsądek po prostu nas opuścił
 
Prawda jest taka, że są pewne zachowania, których powinniśmy unikać niezależnie od tego w jaki sposób  czujemy się w trakcie tego zerwania i gdzie w danej chwili podział się nasz zdrowy rozsądek.
 
 
Poniżej prezentuję Ci listę 3 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić po zerwaniu ze swoją dziewczyną.
 

1.Picie alkoholu do oporu

 

Zerwanie

 

Po zerwaniu bardzo często mamy ochotę zajrzeć do kieliszka aby utopić w nim swoje smutki i żale. Uwierz mi, nie będziesz pierwszą ani nawet milionową osobą, która poprosiła swojego najlepszego przyjaciela żeby się z nią napił. Chlanie po zerwaniu zaczyna być zglobalizowanym rytuałem praktykowanym na chyba każdej szerokości geograficznej. 
 
Jest jednak jeden mały problem. Nawalenie się do nieprzytomności wcale nie sprawi, że Twój obecny stan emocjonalny zniknie. W rzeczywistości tak naprawdę wpadniesz w jeszcze większą depresję i pogłębisz swoje negatywne emocje. Co gorsze, po pijaku istnieją spore szanse, że zrobisz coś, czego później będziesz naprawdę bardzo mocno żałował.
 
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyślesz swojej byłej sms-a o bełkotliwej treści, pójdziesz do łóżka z delikatnie mówiąc nieodpowiednią kobietą albo po prostu zrobisz z siebie idiotę przed wszystkimi innymi dookoła. Najlepszym co możesz zrobić po zerwaniu to zadbać o siebie i swoje zdrowie najlepiej jak potrafisz. Nie pozwól aby ból, który odczuwasz pchnął Cię w objęcia jeszcze większego cierpienia
 
 

2.Nie błagaj jej o powrót

 

Zerwanie

 

Bycie rzuconym przez kobietę ma drastyczny wpływ na nasze męskie ego.  Prawdopodobnie czujesz się teraz odrzucony i niechciany, możesz nawet zacząć wątpić w siebie i odczuwać spadek poczucia własnej wartości…
 
Dzieje się coś jeszcze w momencie gdy to dziewczyna z nami zrywa – nagle zaczyna wyglądać wspaniale w naszych oczach… nawet jeśli logika podpowiada nam, że daleko jej do doskonałości. Myśli o życiu bez niej zaczynają się wydawać nam całkowicie nie do zniesienia i zaczynamy snuć plany w jaki sposób moglibyśmy ją odzyskać.
 
W tym momencie pojawia się całe to błaganie, płaszczenie się, obiecywanie zmiany, kupowanie kwiatów, wysyłanie sms-ów, które ma na celu odzyskanie byłej (przynajmniej w naszej głowie). Powiem Ci, że oglądanie takich rzeczy z boku nigdy nie wygląda dobrze. Nie tylko jeszcze bardziej obniżasz swoje już i tak nadszarpnięte poczucie własnej wartości, ale dodatkowo jeszcze bardziej odpychasz od siebie osobę, która z tobą zerwała. Nawet jeśli dziewczyna postanowi dać ci drugą szansę, to wiedz, że po takich zachowaniach z twojej strony jej szacunek do ciebie drastycznie zmalał…. naprawdę drastycznie.
 
Zamiast więc płaszczyć się przed nią, trzymaj swoją głowę wysoko. Zachowaj się z godnością i pokaż, że jesteś zachować wewnętrzną siłę w takich sytuacjach. Pamiętaj, że pod koniec dnia tak naprawdę nie chcesz być z osobą, która nie chce być z tobą.
 

3.Nie używaj social mediów jako osobistego placu boju z ex

 

Zerwanie

 

Czy ty też uważasz, że zerwania były o wiele prostsze przed czasamFacebooka? Teraz oprócz faktu bycia rzuconym dostajemy w bonusie możliwość zobaczenia jak nasza ex szczęśliwie układa sobie życie bez nas – na żywo wprost na swojej fejsbukowej tablicy! A to kompulsywne odpalanie jej profilu aby śledzić zmiany na jej tablicy… Brzmi znajomo? Już po chwili zaczynamy myśleć co możemy opublikować na swojej tablicy aby odpowiedzieć pośrednio na jej wpisy.
 
Za każdym razem gdy widzę wpisy typu „jak dobrze być znowu singlem”, albo „dobrze, że zerwaliśmy! Życie jest piękne” itp., to wiem jak ta osoba bardzo cierpi. Masowe wrzucanie zdjęć z różnych imprez na których jesteś, dziwne obrazki z pseudofilozoficznymi cytatami czy też dziwne wpisy – wszystko to są czynności mające pokazać jak dobrze sobie radzisz po zerwaniu, tylko że… takim zachowaniem po prostu pokazujesz jak bardzo nie radzisz sobie z powrotem do bycia singlem.
 
Naucz się panować nad pokusom śledzenia wpisów swojej byłej. Usuwanie jej znajomych jest po prostu dziecinne, więc takie rozwiązanie również Ci odradzam. Jeśli potrzebujesz odpocząć chwilę od social mediów to nic złego. Być może nawet wyjdzie Ci to na dobre i pomoże szybciej wyleczyć się twojemu złamanemu sercu. 
 
Powodzenia!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin