Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej szkoły uwodzenia Perfect Dating jak co miesiąc prowadzili szkolenie w  Krakowie. Janek oraz Mateusz przeszkolili kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków Luty

Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating 
 
"Jeżeli kiedyś zastanawiałeś się albo zastanawiasz dlaczego zostawiła Cię Twoja ukochana kobieta, jeżeli nie wiesz dlaczego to zrobiła, jeżeli chcesz być lepszym partnerem w związku - to koniecznie zapisz się na kurs!
 
Jest to obowiązek każdego szanującego się mężczyzny, który chce dać swojej partnerce maksimum szczęścia i radości jakie płynie ze wspólnego życia we dwoje. Nauczysz się radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, z tym co jest w Twoim umyśle.
 
Pewnie myślisz, że to jakaś reklama - nic mylnego. Ja sam byłem w takiej sytuacji. Zostawiła mnie kobieta, z którą planowałem przyszłość. Czułem się jak porzucony w lesie szczeniak. Bałem się przyszłości. Uważałem, że straciłem raz na zawsze szansę na szczęście. To nie jest prawda! Trenerzy pomogli mi zrozumieć, że to nie kobieta jest centrum mojego świata ale ja sam. To Ty kreujesz swoje szczęście! Daj sobie szansę. Daj sobie pomóc. Uwierz mi, że nie pożałujesz! 
 
Maciek" 
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie jeszcze bardziej udane niż ostatnio.  Praktyka także dużo bardziej owocna. Zachęcam do udziału wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.
 
Michał" 
 
Perfect Dating
 
"Na kurs namówił mnie kolega, który już uczestniczył w nim. Na początku byłem sceptyczny gdyż myślałem, że to kolejna ściema by wyłudzić kasę. Mój problem nie leżał w kontaktach z kobietami, lecz nie mogłem sobie poradzić po rozstaniu. Trenerzy pokazali mi jak sobie z tym radzić, jak nabrać więcej pewności siebie. Dodatkowo rozmowy indywidualne pozwoliły mi spojrzeć na to wszystko inaczej, nakreślić nowy kurs działania, zrozumieć popełnione błędy. Sama praktyka na szkoleniu udowodniła mi " kobiety nie gryza". Polecam wszystkim bez wyjątku! Nawet jak ktoś nie ma żadnego problemu ten kurs pokazuje jak się rozwinąć.
 
Wojtek" 
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Mam bardzo pozytywne wrażenia związane ze szkoleniem, dzięki niemu zrozumiałem ile błędów popełniałem w relacjach z kobietami, a nawet w życiu. Podobała mi się atmosfera która była przez całe szkolenie. Rewelacyjnie została opisana mowa ciała, dzięki której wychwycone zostały złe nawyki w poruszaniu się min. przez zaproszone hostessy.
 
Później szkolenie w galerii handlowej, aby nawiązać kontakt z kobietami, tam się przekonałem na swojej skórze że można się przełamać aby nawiązać kontakt z nowo poznaną kobietą, następnie szkolenie przeniosło się do klubu gdzie był również świetny czas, i oczywiście numery tel do kobiet.  Polecam każdemu facetowi to szkolenie.
                                                                                                                   
                                                                                                                                             Szczepan"
 
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
 
"Super szkolenie w luźnej atmosferze, które daje odpowiedź na wiele pytań pojawiających się w głowie na temat kontaktów z kobietami i motywuje do prawdziwej przemiany.
Paweł"
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie fajne, miało swoje lepsze i gorsze momenty ale ogólnie warto wziąć udział,
pomaga odblokować wiele paradygmatów i stereotypów, które mamy w głowach i to jest jego największa wartość, reszta w praktyce czyli w naszych rękach.
 
pozdrawiam
Alek" 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe
 
 

Komentarze   

0 # Wojtek 2013-02-25 19:49
Na kurs namówił mnie kolega, który już uczestniczył w nim. Na początku byłem sceptyczny gdyż myślałem, że to kolejna ściema by wyłudzić kasę. Mój problem nie leżał w kontaktach z kobietami, lecz nie mogłem sobie poradzić po rozstaniu. Trenerzy pokazali mi jak sobie z tym radzić, jak nabrać więcej pewności siebie. Dodatkowo rozmowy indywidualne pozwoliły mi spojrzeć na to wszystko inaczej, nakreślić nowy kurs działania, zrozumieć popełnione błędy. Sama praktyka na szkoleniu udowodniła mi " kobiety nie gryza". Polecam wszystkim bez wyjątku! Nawet jak ktoś nie ma żadnego problemu ten kurs pokazuje jak się rozwinąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin