Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Marcin - Szkolenie Uwodzenia Warszawa sierpień 2014

 

 

 

Polecam szkolenie każdemu kto ma problemy z kobietami lub po prostu chciałby mieć ich więcej w swoim otoczeniu. Same materiały warte są tej ceny. Mimo że wcześniej już miałem styczność z częścią tej wiedzy dobrze mieć wszystkie konkrety zebrane w 1 miejscu i odpowiednio uporządkowane.

 

Pierwszego dnia wpajany był nam "język" kobiet, zachowanie w ich towarzystwie oraz ćwiczenia z hostessą, która uświadamiała nam błędy jakie popełniamy i pomagała przełamać pierwsze lody (pozdrawiam Sylwia). Na koniec dnia ostra praktyka w „Złotych Tarasach”, podejście za podejściem i mnóstwo śmiesznych tekstów podrzucanych nam przez Mateusza i Bartka - naszych trenerów i rozbawionych dziewczyn. 

Potem po rozgrzewce parę godzin w klubie :D Dnia drugiego większość uwagi zwrócona była na ścieżkę jaką powinniśmy się kierować by naturalnie przyciągać do siebie kobiety (samorozwój) oraz mnóstwo sztuczek i sposobów psychologicznych pomagających pozostać na dobrej drodze. Zdarzało mi się wcześniej bywać u psychologów i wyrobiłem sobie nawyk śmiania się z ich zawodu, który uważałem za zwykłe wyłudzanie pieniędzy, ale takiej pozytywnej i motywującej sesji terapeutycznej jak drugiego dnia na szkoleniu weekendowym PD nie przeżyłem nigdy!!! Kierunek jaki obiera to szkolenie kładzie ostry nacisk na poprawę standardów życia i zgodę z samym sobą. 

Wiedza przekazywana pierwszego dnia jest jedynie impulsem do dalszego działania samemu i pomaga pozbyć się narzuconych nam schematów i przekonań, że nie warto zagadywać do obcych dziewczyn. One tylko na to czekają ! Poza tym można znaleźć mnóstwo znajomych do dalszego działania i rozwoju już po szkoleniu. Całe szkolenie było prowadzone w zabawny i ciekawy sposób, już dawno nie spędziłem tak emocjonującego weekendu!!! Gorąco polecam. Niedawno wróciłem do domu po pierwszym dniu ćwiczenia poszkoleniowego, które wykonaliśmy z chłopakami od razu po wyjściu z kursu. Na dniach mam zamiar umówić się z jedną z dziewczyn od której wziąłem numer wczoraj podczas praktyk w galerii i bardzo możliwe, że nic z tego nie wyjdzie, bo jeszcze sporo pracy przede mną, ale mam to totalnie w dupie :D kiedyś to ona będzie tego żałować...

UWAGA: Szkolenie tylko dla prawdziwych mężczyzn. Jeżeli boisz się upokorzenia w oczach zupełnie obcych Ci osób lepiej zostań w domu. Bez porażek nie ma postępu. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana :D

Pozdrawiam,

Marcin

 Perfect Dating

 

 

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin