Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Grzegorz Cieślik

 

Grzegorz Cieślik

Jego misją jest inspirowanie, nauczanie i uświadamianie tego, jak radzić sobie w MATRIXIE zwanym przez wielu ŻYCIEM.   Zdecydowanie jest Wybrańcem. Niekonwencjonalne metody pracy z ludźmi to jego znak rozpoznawczy. Skuteczny motywator i coach  relacji damsko-męskich.
                                                  
Grzegorz Cieślik
 
Bogate doświadczenia z kobietami, wnikliwe analizowanie procesów zachodzących w tych relacjach i wyciąganie z nich feedbacku, pozwoliło mu na zbudowanie związku o jakim większość mężczyzn marzy. Teraz jest gotów, na przekazanie tej wiedzy innym ludziom.
 
Grzegorz Cieślik
 
Przyświeca mu jedno motto:  „Holistic Mind”……co w pełni opisuje jego osobowość. Fascynuje Go umysł i jego możliwości. Osoby, które brały udział w szkoleniach Grzegorza, wracają  po więcej… Dzięki temu wie, że jego misja jest wypełniana tak jak należy.
 
                                           
Grzegorz Cieślik
 
Prócz  „życia”, które jest jego największym nauczycielem, Grzegorz  szkoli się również u największych autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego. 
Jednym zdaniem – jeśli masz jakiekolwiek pytania, on zna na nie odpowiedź…
 
                       
Grzegorz Cieślik
 
„ Cześć, tu Grzegorz. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy. Relacje damsko-męskie w Perfect Dating to dopiero początek. Spotkajmy się tam, a dalej pójdziemy już razem…”

 

Komentarze   

+2 # Staszek 2012-08-19 19:20
Podobny jesteś do Adepta. Zapraszamy do Warszawy. Kiedyś tam sobie wpadne jeszcze na praktykę do PD podziałać sobie z trenerami. Pozdro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Grzegorz Cieslik 2012-08-24 12:46
Cytuję Staszek:
Podobny jesteś do Adepta. Zapraszamy do Warszawy. Kiedyś tam sobie wpadne jeszcze na praktykę do PD podziałać sobie z trenerami. Pozdro.


nie...to Adept jest podobny do mnie ;) pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Paweł kursant 2014-03-08 19:22
Jakiś czas temu byłem na szkoleniu które prowadził Grzegorz Cieślik i powiem, że jest to zdecydowanie najlepszy trener rozwoju jakiego znam. Odbyłem wiele szkoleń już w życiu, w wielu miastach u wielu trenerów i nie mówię tu tylko o uwodzeniu. Polecam Grzegorza jako coacha i trenera. Zdecydowanie należy do czołówki najlepszych w kraju. Trzeba to przeżyć samemu. Pozdrawiam Paweł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin