Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

JAN GAJOS

 

 Jan Gajos

Jan Gajos to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, były pracownik sektora finansowego, utalentowany marketing owiec, współautor czterech książek poświęconych relacjom damsko – męskich, które od momentu swojej premiery nieprzerwanie okupują listę bestsellerów wydawnictwa Sensus („Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet”, „ABC Pewności siebie i atrakcyjności”, „ABC Związków” , „ABC Seksualności”), a przede wszystkim v-ce dyrektor Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z kursantami.

szkoła wygranych
Oprócz tego jest autorem bestsellerowych szkoleń na DVD („Perfect Dating Poczucie Humoru”, „Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie”, „Perfect Dating Szkolenie Uwodzenia dla Kobiet”), opowiedział swoją historię w „Perfect Dating Przemiany”, wystąpił gościnnie w „Mowie Ciała” często jest zapraszany do różnych mediów w roli eksperta (wystąpił m.in. w programie „Miasto Kobiet” na kanale TVN Style czy też „Studio Weekend” na kanale Polsat – zapisy wszystkich jego wystąpień zarówno telewizyjnych jak i radiowych możesz znaleźć w zakładce MEDIA na naszej stronie) oraz prowadzi Indywidualne konsultacje z zakresu relacji damsko – męskich, motywacji oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego.

jan gajos
Jako trener  przebył bardzo długą drogę zanim osiągnął poziom, który pozwolił mu na przekazywanie swojej wiedzy innym ludziom. Zaczynał jako kursant na jednym ze szkoleń weekendowych Perfect Dating. Świeżo po nieudanej próbie wejścia w związek, z lekkimi oznakami załamania nerwowego oraz kompletnym brakiem pewności siebie był zdecydowanie właściwą osobą na właściwym miejscu.

jan gajos


Już podczas samej części praktycznej szkolenia wykazał ponadprzeciętne zaangażowanie oraz chęć zmiany swojego życia na lepsze. Po licznych podejściach i wzięciu kilku numerów telefonu jego pewność siebie oraz wiara we własne umiejętności zaczęły bardzo szybko rosnąć.

jan gajos


Po odbyciu kursu, zachęcony osiągniętymi rezultatami, zaczął wychodzić dzień w dzień przez następny miesiąc na Krakowski Rynek Główny aby szlifować swoje nowo nabyte umiejętności z zakresu uwodzenia i interakcji z kobietami. Bez czujnego oka trenerów, znajomych do towarzystwa oraz alkoholu do zagłuszenia wątpliwości oraz niewygodnych obrazów, które kreował jego umysł, konsekwentnie, dzień po dniu, wieczór po wieczorze posuwał się do przodu ze swoimi umiejętnościami.

Jan Gajos


Z mężczyzny, który jeszcze nie tak dawno był załamany po nieudanej próbie wejścia w związek, powoli stawał się osobą, która świetnie czuje się w towarzystwie kobiet.

jan gajos


Zaczął brać udział w kolejnych szkoleniach Perfect Dating, ponieważ wiedział, że gdyby nie ten kurs to jego życie mogłoby dalej być pozbawione kobiet i radości jaką niesie samorealizacja. Był żywym przykładem tego, że wiedza, która jest prezentowana na szkoleniach działa i czuł, że musi pomóc tym, którzy dalej nie wierzyli w swoje umiejętności.

Gajos


Jeden z założycieli Perfect Dating – Krzysztof Król dostrzegł potencjał jaki w nim drzemie i postanowił szkolić go na trenera. Posiadając już całkiem nienajgorsze umiejętności z zakresu uwodzenia czekało go teraz o wiele trudniejsze zadanie – nauczenie się przekazywania swojej wiedzy i umiejętności innym w taki sposób, aby i oni kiedyś mogli osiągnąć jego poziom.

jan gajos


Zaczęło się od prowadzenia pewnych fragmentów szkolenia oraz coraz większej pomocy przy części praktycznej, aby w pewnym momencie samemu poprowadzić całe szkolenie pod czujnym okiem Krzysztofa Króla.

Gajos


Dzięki drodze, którą musiał pokonać aby zostać v-ce dyrektorem w Perfect Dating jest w stanie doskonale zrozumieć wszelkie rozterki, problemy oraz destrukcyjne przekonania towarzyszące osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w uwodzeniu oraz rozwoju osobistym i doskonale wie jak pomóc im osiągnąć zamierzone cele.

Gajos
Jan Gajos jako trener oraz przedsiębiorca nieustannie poszerza swoją wiedzę zarówno poprzez lekturę rozlicznych publikacji, wymianę doświadczenia z innymi trenerami, jak i uczestnictwo w szkoleniach i seminariach organizowanych na całym świecie (m.in. w lutym 2014 r. brał udział w szkoleniu „Unleash the Power Within” prowadzonym przez Anthony’ego Robbinsa w Miami).

Robbins
Obecnie Jan Gajos również działa w branży aplikacji mobilnych. Jest współtwórcą serii programów edukacyjnych do nauki języków obcych LingLing, które zostały docenione na całym świecie (ponad milion pobrań, średnia ocen na poziomie 4,5/5 oraz współpraca z takimi gigantami branży jak Samsung oraz Microsoft). W niedalekiej przyszłości planuje wypuścić kolejne gry oraz programy przeznaczone na urządzenia mobilne.

LingLing


Ma niezliczoną ilość pomysłów, z których część ma zamiar już w najbliższej przyszłości wprowadzić w czyn i z pewnością jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy swoją kreatywnością i niezmiernie oryginalnym podejściem do wielu tematów i to nie tylko tych związanych z uwodzeniem.

jan gajos


Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z Janem Gajosem, to możesz napisać do niego wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Każdy z naszych trenerów stara się odpisywać na otrzymywane wiadomości najszybciej jak to tylko możliwe.

jan gajos

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin