Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

KrólKrólKrólKról

KrólKrólKrólKról

KrólKrólKrólKról

KrólKrólKrólKról

 

 

Krzysztof Król

 Założyciel i dyrektor szkoły Perfect Dating. Od 7 lat nieustannie praktyk biznesu, szkoleniowiec, coach motywacyjny. W 2008 roku obronił magisterium pt. „Mowa ciała i neurolingwistyczne programowanie w biznesie” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie specjalista w zakresie związków, rozwoju wewnętrznego, psychologii kobiet i seksualności.

 

 

 Ścieżkę swojej kariery zaczął w wieku 8 lat, gdy rozpoczął grę na klawiszach. Od 15-tego roku życia zaczął również spełniać się artystycznie jako Dj. Ciężka praca i pasja do muzyki elektronicznej sprawiły, że w 2007 roku zdobył II miejsce na mistrzostwach Polski Dj. Chris King – bo taki jest obecnie jego muzyczny pseudonim - czyste dźwięki fascynujących melodii prezentował już w praktycznie wszystkich klubach w Polsce, jak również w wielu europejskich (Słowacja, Holandia…).

 

 

W ostatnich latach zdobył również popularność jako organizator imprez i promotor eventów. W 2007 roku wraz ze wspólnikami zorganizował głośną, największą nielegalną imprezę w Polsce – Spring Break na 5000 osób. Tutaj możesz zobaczyć teledysk z imprezy z Chrisem Kingiem w roli głównej:

 

 

 

 

Oprócz tego jest ojcem cykli Rush Hours, Second Heaven, K.I.S.S., Inicjacja, Let it BURN, Latin Fever, I Love You, Tram Party, Photo Session i Are You Single? ten ostatni jest obecnie największym cyklem imprez w Polsce. Głównymi partnerami już ponad 100 imprez w najlepszych klubach kraju (m.in. Platinium, Opera, Prozak, Wasabi, Oławska 9, Imperium, Ultraviolet, Czekolada) są portal Sympatia.pl i radio Eska. Transmisje TV z tych wydarzeń możesz zobaczyć na stronie głównej.

  Krzysztof Król wolny czas spędza na realizowaniu się w swoich pasjach, czyli komponowaniu muzyki, dłubaniu przy amerykańskim potworze muscle-car i oczywiście ze swoją kobietą.

 Kilka lat temu wraz z Marcinem Boryką założyli markę Perfect Dating, jedyną w Polsce szkołę, uczącą facetów jak stać się mężczyzną, który naturalnie przyciąga kobiety swoją osobą. Główny nacisk jest więc kładziony na osobowość i życie mężczyzny. Krzysztof stroni natomiast od technik manipulacji, uwodzenia podstępem, NLS i hipnozy, uważając że są one zachowaniami niegodnymi prawdziwego mężczyzny. Skuteczność i wysoką wartość etyczną jego metod łatwo można zobaczyć, rozmawiając z jego uczniami lub czytając ich opinie.

 

  Mimo gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia – spośród ponad 2tys. uczniów, których przeszkolił bezpośrednio lub pośrednio przez sprzedane książki i płyty DVD wszyscy byli w 100% zadowoleni.

 

 

 

 

Wraz z Marcinem Boryką wydali pierwsze w Polsce szkolenia na temat relacji damsko-męskich na 10DVD, zawierające ponad 12 godzin materiału. Szkolenie do dzisiaj cieszy się znakomitą popularnością i w roku 2008 wzięło udział w konkursie Męska Rzecz TVN Turbo.

 

 W 2010 roku Krzysztof wydał w wydawnictwie Helion/Sensus rewolucyjną „Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn”. Jest to pierwsza książka na świecie, która do tematu relacji damsko-męskich podchodzi w etyczny i spójny sposób. Jest to pozycja pękająca w szwach od wiedzy, gdzie 60% to praktycznie cały dorobek naszej cywilizacji jeśli chodzi o stosunki damsko-męskiej. Pozostałe 40% książki natomiast to autorski materiał szkoły Perfect Dating, powstały w oparciu o setki poprowadzonych szkoleń i tysiące godzin spędzonych na froncie walki – w praktyce.

 

 

 

Komentarze   

-86 # Anna Rzepka 2012-01-12 13:10
Dzień dobry, pracuję w redakcji "Rozmów w toku". Szukamy facetów, którzy podrywają kobiety na wymyśloną przez siebie historię. Być może zna Pan kogoś takiego? Proszę o kontakt! Anna Rzepka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+41 # Krzysztof 2014-08-25 15:06
Znam wielu - wiekszosc na ul. Wiejskiej w Warszawie pani spotka. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # Jasiu196 2013-07-20 20:06
"Nie wierzcie w coś tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swoim autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan. Miejcie zaufanie do tego co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie Wam i innym" ~Budda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin