Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Friendzone

Zakochałeś się i to bardzo. Ona jest pierwszą myślą, która każdego ranka pojawia się w Twojej głowie i ostatnia każdego wieczora. Sam dźwięk jej imienia sprawia, że się uśmiechasz, a jej głos brzmi dla Ciebie jak prawdziwa muzyka… problemem jest tylko fakt, że łączy was wyłącznie przyjaźń. Jak sprawić aby Twoja przyjaciółka stała się Twoją dziewczyną? Zapraszam do lektury!
  

Jak w 9 krokach sprawić aby Twoja przyjaciółka stała się Twoją dziewczyną

Friendzone 

 
Przekroczyłeś coś, co niektórzy nazywają „punktem bez powrotu.” Chcesz abyście byli czymś więcej niż przyjaciółmi, ale niestety ona postrzega Cię bardziej jak brata aniżeli kochanka. To boli, ale nie przejmuj się – nie jesteś jedynym mężczyzną, który znalazł się w swoim życiu w takiej sytuacji.
 
Nie będę Cię okłamywał: przekształcenie przyjaciółki w partnerkę to naprawdę całkiem spore wyzwanie. Ta dziewczyna miała okazję już Cię całkiem dobrze poznać i przez to postrzega Cię w pewien konkretny sposób. Aby Cię pokochała musisz zmienić jej punkt widzenia w stosunku do Ciebie. Innymi słowy, musisz uderzyć w emocjonalną część jej mózgu, która zakrzyczy „to jego pragnę!”
 
Poniżej daję Ci konkretny przepis jak możesz tego dokonać. Nie są to metody w stu procentach skuteczne, ale jeśli chcesz przekształcić waszą przyjaźń w coś więcej, to jedyna szansa jaką masz
 

1.Nie podawaj jej swojego serca na tacy

 

Friendzone

 

 

Większość mężczyzn, którzy darzą uczuciem swoje przyjaciółki jest zbyt skryta aby jasno wyrazić swoje uczucia, więc są spore szanse, że Ty również tego jeszcze nie zrobiłeś. Jeśli „dasz jej swoje serce na złotej tacy” to wasze relacje zaczną być naprawdę niezręczne. Ona zacznie się dziwnie zachowywać, przestanie dzwonić do Ciebie tak często jak kiedyś i będzie się starać wytworzyć dystans pomiędzy wami. W skrócie – zaprzepaścisz swoje szanse.
 
Co jeśli już to zrobiłeś? Staraj się najciężej jak tylko potrafisz przywrócić waszą relację na poprzednie tory zachowując się tak jak kiedyś i tym sygnalizując jej, że jest dla Ciebie wyłącznie przyjaciółką i nie darzysz ją żadnym szczególnym uczuciem. Skup się również na dwóch kolejnych punktach tego artykułu.
 

2.Nie pozwól jej wejść sobie na głowę

Friendzone
 
Zazwyczaj kiedy mężczyzna zakochuje się w swojej przyjaciółce stara się zrobić co tylko jest w jego mocy aby ją zadowolić. Zachowuje się praktycznie jakby był jej chłopakiem ciągle ja gdzieś zapraszając, płacąc za nią, wysłuchując jej problemów podczas godzinnych rozmów telefonicznych… z jedną tylko różnicą… nic z tego nie ma. Sprawy stają się naprawdę nieciekawe kiedy zaczyna opowiadać o swoich niepowodzeniach miłosnych z innymi mężczyznami. Nie brzmi to dobrze.
 
Czas abyś określił granicę, ale zrób to w delikatny sposób. Kiedy do Ciebie dzwoni, nie odbieraj od razu, tylko oddzwoń do niej za kilka godzin. Jeśli będzie chciała gdzieś wspólnie wyskoczyć, poinformuj ją,  że masz już plany na ten dzień i nie możesz. W sumie nienajgorszym pomysłem jest powiedzenie jej, że możesz być całkiem zajęty przez kilka nadchodzących miesięcy. Tym sposobem przestaniesz być „nagrodą gwarantowaną” a staniesz się pożądany.
 
Wielu facetów ma problem z podjęciem tego kroku. Czują, że postępując w ten sposób wychodzą na samolubnych i okrutnych, ale śmiem się z nimi nie zgodzić w tej kwestii. Po pierwsze kobiety nie są ślepe. Twoja przyjaciółka już z pewnością wie, że darzysz ją głębszym uczuciem, ale mimo tego dalej stara się Cię wykorzystywać do realizowania swoich różnych potrzeb i spraw osobistych. Dla mnie to jest właśnie OKRUTNE. Po drugie, musisz zrozumieć, że kobiety postrzegają jako atrakcyjnych mężczyzn, którzy mają napięty grafik, a tym samym starają się coś zrobić ze swoim życiem. O wiele bardziej doceni Twoje towarzystwo jeśli będzie musiała sobie na nie zapracować.
 
  

3.Umawiaj się na randki

 
Friendzone
 
Serce zazwyczaj pożąda tego, czego mieć nie może i jest to fakt zdecydowanie prawdziwy w przypadku większości kobiet. Zacznij więc flirtować z innymi kobietami i umawiać się z nimi na randki. Pozwól aby miała okazję zobaczyć jak rozmawiasz z innymi przedstawicielkami płci pięknej. Jeśli któraś z nich okaże się być dla Ciebie interesująca, to umów się z nią na randkę. To, że Twoja przyjaciółka jest praktycznie wszystkim o czym myślisz wcale nie oznacza, że powinieneś rezygnować z towarzystwa innych kobiet.
 
Uwierz mi, od razu zauważy, że poświęcasz swoją uwagę innym kobietom. Pokaż jej, że potrafisz być obiektem seksualnym dla przeciwnej płci, a tym samym sprawisz, że spojrzy na Ciebie pod zupełnie innym, nieznanym dotąd kątem. Może okazywać zazdrość albo może tego wcale nie robić, ale uwierz mi… jest zazdrosna.
 

4.Dotykaj ją

Friendzone
 
Kiedy już pokażesz jej, że masz swoje życie i że są w nim również inne kobiety czas zacząć wprowadzać trochę kontaktu fizycznego do waszej znajomości.
 
Wiem, że ogromnie pragniesz ją pocałować, ale póki co musisz się pohamować. Pamiętaj, że dalej jesteście wyłącznie przyjaciółmi, więc wasz kontakt fizyczny musi póki co ograniczyć się jedynie do „przypadkowego dotyku”. Przytul ją, przybij żółwika albo połóż swoją dłoń na jej plecach, gdy chcesz jej coś pokazać. Staraj się, aby każdy Twój dotyk wychodził jak najbardziej naturalnie.
 
Kontakt fizyczny pomiędzy wami jest niezbędny jeśli chcesz aby Twoja przyjaciółka stała się kiedykolwiek Twoją dziewczyną. Potraktuj to jako pierwszy krok ku waszym bardziej intymniejszym kontaktom. Musisz sprawić aby przyzwyczaiła się do Twojego dotyku.
 

5.Niech spełni Twoje standardy

Friendzone
 
Odkąd się przyjaźnicie zgadzałeś się ze wszystkim co mówiła. Śmiałeś się z jej żartów i podzielałeś jej opinie na różne tematy, aby tylko móc jej zaimponować swoją postawą. Czas odwrócić tę sytuację. 
 
Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są pewni siebie i potrafią prowadzić innych. Podziel się z nią swoimi przemyśleniami oraz opiniami i przede wszystkim trzymaj się ich. Kiedy jesteś w stanie wypowiadać się na jakiś temat i jednocześnie bronić wcześniej postawionych tez, to znaczy, że wiesz kim jesteś i czego oczekujesz od życia. Nie zmieniaj swojego zdania, nawet jeśli mógłbyś tym faktem sprawić innym przyjemność.
 
Jeśli zaś chodzi o swoją przyjaciółkę – podziel się z nią swoimi oczekiwaniami względem swojej potencjalnej partnerki. Nie zapomnij dodać, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć dziewczynę, która spełniałaby Twoje oczekiwania. Z pewnością wypowie się na ten temat prezentując również swoją opinię na temat Twoich oczekiwań… rozmowa nabierze rumieńców.
 
W trakcie słuchania jej wypowiedzi z pewnością zauważysz, że będzie starała się wpasować w Twoje oczekiwania. Twoja przyjaciółka może sobie nawet z tego nie zdawać z tego sprawy, ale właśnie nowa myśl powstała w jej głowie – myśl o tym jaką dobraną bylibyście parą.
 
 
 

6.Porozmawiajmy o seksie    

Friendzone
 
Głównym powodem dla którego postrzega Cię jako przyjaciela jest fakt, że nie czuje względem Ciebie pociągu seksualnego. Musisz to zmienić, a najlepszym na to sposobem jest wprowadzenie seksu oraz seksualności do tematyki waszych rozmów.
 
Nie bądź sprośną świnią, ale postaraj się stopniowo wprowadzać seks do waszych konwersacji. Niewinne flirtowanie oraz dowcipy o podłożu seksualnym świetnie się w tej materii sprawdzają. Możesz przenieść sprawy na kolejny poziom opowiadając jej o swoich kilku nieudanych doświadczeniach seksualnych. Nie tylko sprawiasz tym, że zaczyna rozważać Cię jako swojego kochanka ale również pokazujesz jej, że inne kobiety postrzegają Cię jako atrakcyjnego mężczyznę skoro uprawiały z Tobą seks.
Może wcześniej myślała o Tobie jako swoim bracie, ale przecież nie rozmawiałaby ze swoim bratem o seksie, prawda? Ot i właśnie ukazałem Ci piękno całej koncepcji.
 

7.Jeszcze więcej o seksie

Friendzone
 
Chciałbym zachęcić Cię do jeszcze bardziej rozwiniętych rozmów o waszych seksualnych doświadczeniach. Skoro Ty i ta dziewczyna jesteście najlepszymi przyjaciółmi (i póki co jedynie przyjaciółmi) nie powinieneś mieć żadnych oporów przez rozmawianiem z nią o swoich seksualnych przygodach. Wybierz sobie jedną z nich i opowiedz swojej przyjaciółce jak wspaniały seks miałeś z tą kobietą. Opowiedz o tym jak najpierw przyjaźniłeś się z tą dziewczyną, a potem uprawialiście naprawdę boski i niezapomniany seks.
 
Twoja przyjaciółka może tego nie okazywać, ale ten temat z pewnością ją zaintryguje. Właśnie ma okazję patrzeć na Ciebie w zupełnie innym świetle. Jesteś nie tylko fantastycznym przyjacielem, ale możesz być również… kimś więcej!
 

8.Wytwórz pomiędzy wami seksualne napięcie

Friendzone
 
Problem, któremu musisz obecnie stawić czoła, jest fakt, że pomiędzy wami nie ma praktycznie żadnej tajemniczości. Ona wie, że może Cię mieć jeśli tylko tego zapragnie. Nie ma na ten temat nawet najmniejszych wątpliwości.
 
Teraz kiedy pokazałeś się jej jako potencjalny kochanek, powinieneś się nieco wycofać. Wszystko opiera się o dawania i odbieranie. Umów się z nią na jeden wspólny wieczór po czym bądź poza zasięgiem przez kilka następnych dni. Pokaż jej zainteresowanie, a potem skieruj je na inną kobietę. 
 
Pokaż jej jak to jest kiedy ma możliwość na „coś więcej z Tobą”, a potem spraw aby chciała tego więcej. Skoro zaszedłeś już tak daleko, możesz śmiało zintensyfikować swój flirt, np. skomplementuj jej wygląd i powiedz jej „że może mieć kłopoty jeśli będziesz się na nią zbyt długo patrzył.”
 
To bardzo wysublimowany sposób na pokazanie jej, że jesteś nią zainteresowany, ale z drugiej strony nie masz zamiaru od razu tracić dla niej głowy.
 
 
 

9.Wykonaj skok

Friendzone
 
Jeśli do tej pory wykonałeś wszystko tak jak pisałem w poprzednich punktach, to z pewnością udało Ci się sprawić, że Twoja przyjaciółka patrzy na Ciebie zupełnie inaczej niż na początku. Pokazałeś jej, że jesteś atrakcyjny, rozwijałeś pomiędzy wami kontakt fizyczny, flirtowałeś z nią (jak również z innymi kobietami) itd. Co w takim razie teraz?
 
Czas wykonać skok.
 
Spróbuj ją przytulić ale zatrzymaj się w połowie i spójrz w jej oczy. Jeśli utrzyma kontakt wzrokowy, po prostu ją pocałuj. Jeśli tego nie zrobi, odsuń się – potrzebujesz trochę więcej czasu. Możesz też zaryzykować (w końcu cała sytuacja może ją onieśmielać) i pocałować ją i tak. Twój wybór.
 
Nie myśl o pocałunku, po prostu to zrób. Jeśli będziesz się nad tym wszystkim zastanawiał zbyt długo możesz stchórzyć albo zacząć zachowywać się zbyt nerwowo w trakcie całego zdarzenia. Cokolwiek stanie się potem, będzie działo się całkowicie naturalnie. Nadszedł czas abyś zebrał owoce swojej ciężkiej pracy.
 
Pamiętaj – do odważnych świat należy!
 
Autor: Jan Gajos
 
 

Rozwijaj się z PERFECT DATING ... Dołącz do naszej społeczności

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL poniżej FILM:

Komentarze   

+1 # bartek 2014-07-11 08:04
Ok, wszystko ładnie pięknie, ale co w momencie jeżeli to nie jest przyjaciółka, a koleżanka która stała się neutralna ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Rafał 2014-10-21 19:58
No to masz już łatwiej, lecisz drogą Perfect Dating
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jacenty 2014-07-25 16:03
A ja mam inne pytanie - czy do diabła tym podobne tutoriale (powiedzmy że najbardziej chodzi mi o ten konkretny) są pisane na podstawie czyichś doświadczeń? Czy autor tekstu zna kogoś, kto wyrwał przyjaciółkę? Czy po prostu to zwykła fikcja?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Adam 2015-01-10 19:04
Fajny tutorial, wiiele prawdy. Osobiście jednak nie polecam wchodzenia na tematy seksualne dot. innych kobiet z przyjaciółką... jak również nie pozwolić jej mówić o takich tematach w kontekście innych facetów. Bo wtedy tworzy się właśnie przyjaźń. Jeśli mówisz laskce o swoich kobietach to ona słucha i np. cieszy się, że kogoś masz itid... Tak mi się wydaje po moich doświadczeniach hh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin