Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak stracić dziewictwo

Dziewictwo to temat tabu zwłaszcza wśród męskiej części społeczeństwa. W pewnym wieku wstyd się przyznać, że jeszcze się tego nie robiło. Zresztą o tym właśnie chciałbym dzisiaj z Tobą porozmawiać: Kiedy straciłeś dziewictwo? Ten temat zawiera w sobie trochę więcej niż mogłoby Ci się na pierwszy rzut oka wydawać dlatego zapraszam Cię do lektury!
 

Skuteczne uwodzenie: Kiedy straciłeś dziewictwo?

Jak stracić dziewctwo
 
Mam zamiar zadać Ci pytanie, które należy do tych osobistych, więc mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko. Chciałbym abyś odpowiedział na nie szczerze. W końcu powiesz to tylko mnie, a ja obiecuję, że z nikim nie podzielę się tą wiedzą. 
 
Oto one:
 
„Czy jesteś prawiczkiem? A jeśli nie, to w jakim wieku straciłeś dziewictwo?”
 
Nie bądź nieśmiały, to tylko męska rozmowa. Ja też się czymś z Tobą podzielę i to czymś o czym pewnie nie wiedziałeś do tej pory… Większość facetów, którzy całkowicie naturalnie radzą sobie z kobietami straciło swoją cnotę w bardzo młodym wieku!
 
Natomiast większość facetów, którzy nie do końca radzą sobie z kobietami to goście, którzy stracili swoje dziewictwo jak byli trochę starsi albo dalej są prawiczkami!
 
Poważnie.
 
Praktycznie każdy kto radzi sobie dobrze z kobietami kogo znam, a kto nie był na szkoleniu z uwodzenia, to facet, który stracił dziewictwo w wieku 13-15 lat, a niektórzy nawet jeszcze wcześniej! Czy to w takim razie oznacza, że jeśli stracisz swoją cnotą z jakąś kobietą po 15 roku życia, będziesz skazany na wieczne problemy z kobietami oraz uwodzeniem? 
 
Niekoniecznie. Ale może tak być! Powiem Ci dlaczego…
 
 

1.Jakie masz przekonania?

Jak stracić dziewctwo

 Ludzie wytwarzają w sobie pewne przekonania na temat otaczającej ich rzeczywistości w oparciu o swoje własne doświadczenia. Jeśli więc ktoś straci cnotę w bardzo młodym wieku, to zaczyna wytwarzać w sobie bardzo konkretne przekonania na temat kobiet oraz seksu. Staje się to dla niego czymś naturalnym.

 
Dokonałeś tego raz kiedy byłeś młody, więc wydaje się to być czymś łatwym do osiągnięcia. Wytwarzasz w sobie przekonanie, że seks z kobietą wcale nie jest czymś wyjątkowym, to po prostu coś co robisz. Kobiety tracą dla Ciebie swoją mistyczną otoczkę i masz możliwość zobaczenia ich takimi jakimi są naprawdę (jako ludzi, a nie obiekty czci i nadmiernej adoracji), a tym samym przestajesz idealizować sam akt seksualny. Z takim podejściem im jesteś starszy, tym lepiej wiesz jak do tego doprowadzić.
 
Ale…
 
Powiedzmy, że nie jesteś jednym z tych facetów, którzy stracili swoje dziewictwo w młodym wieku. Powiedzmy, że to nie nastąpiło zanim nie ukończyłeś 20 albo 30 lat swojego życia. Co się dzieje w takiej sytuacji?
 
Odpowiedź jest prosta: Tworzysz sobie błędne przekonania na temat kobiet oraz seksu.
 
Zaczynasz postrzegać seks jako coś bardzo romantycznego, coś specjalnego i wyjątkowego. Utrata dziewictwa staje się wielkim momentem Twojego życia. 
 

2.Myślałeś o tym w ten sposób?

Jak stracić dziewctwo
 
Pozwól, że podzielę się z Tobą bolesną prawdą: Seks to akt przepełniony potem i płynami ustrojowymi, który jest tak wyjątkowy jak godzinny trening na siłowni.
 
Nie zgodzisz się ze mną? W takim razie poproszę Cię abyś czytał dalej i pozwolił mi wytłumaczyć co mam na myśli. Czy spędzasz swoje życie marząc o dniu kiedy w końcu będziesz mógł iść na siłownię i poćwiczyć?
 
Czy myślisz, że maszyny do podnoszenia ciężarów są przerażającymi, pięknymi stworzeniami, które należy czcić i adorować i jeśli Cię polubią, to wtedy będziesz mógł na nich poćwiczyć? Czy chodzisz i rozpowiadasz wszystkim dookoła jaki miałeś fantastyczny trening i jak to nie możesz się doczekać aby go powtórzyć? 
Jestem pewien, że tak nie jest.
 
Jestem pewien, że gdy chcesz poćwiczyć, po prostu przeznaczasz na to trochę czasu, idziesz na siłownię, ćwiczysz, bierzesz prysznic i jedziesz do domu zająć się swoim życiem.
 
Czemu tak jest?
 
Ponieważ masz konkretne przekonania odnośnie ćwiczenia na siłowni. Jest to coś co możesz zrobić jeśli tylko masz na to ochotę oraz siłę. Wszystko co musisz zrobić to wykupić członkowstwo w klubie i już możesz zacząć pakować, prawda?
 
Pozwól, ze zadam Ci pytanie:
 
Czym w takim różni się uwodzenie kobiet?
 
 

3.Zmień swoje życie na lepsze! 

Jak stracić dziewctwo
 
Pomyśl w jaki sposób budujesz swoje przekonania – utracenie dziewictwa powinno być czymś wyjątkowym, więc musisz znaleźć ku temu odpowiednią dziewczynę, żadnego seksu przed ślubem – kobiety są wyjątkowe i powinno się je adorować.. i każdy inny frazes z cyklu „żyli długo i szczęśliwie”… Wszystko co tak naprawdę robisz to SABOTUJESZ sam siebie w kwestii swoich sukcesów z kobietami. 
 
Ci, którzy tracą swoje dziewictwo w młodym wieku uczą się tym samym: seks to nic wyjątkowego. Bez miłości tak naprawdę nic nie znaczy. Czy nie jest to przekonanie, które uwalnia ich od strachu, niepewności i jednocześnie powstrzymuje tych, którzy nie radzą sobie z kobietami przed odnoszeniem z nimi sukcesów aż osiągną odpowiedni wiek.
 
Wiesz co – kobiety nie są idealne. Nie ma sensu celebrowanie swojego dziewictwa, a jego utrata nie powinna być „świętym” procesem. Musisz popracować nad swoimi przekonaniami w tej kwestii.
 
NIE SKUPIAJ SIĘ NA SEKSIE. Zamiast tego skup się na tym, że kobiety to również istoty ludzki. To jest prawdziwy KLUCZ do sukcesu w relacjach damsko – męskich. Kiedy przestaniesz podchodzić do seksu jako do „uświęconej czynności” i przestaniesz kłaść takiego dużego nacisku na sam akt, to spojrzysz na wszystko pod właściwym kątem. Będziesz w stanie nawiązać prawdziwe relacje z kobietami, które umożliwią Ci zobaczenie jakie są naprawdę i co jest dla nich prawdziwie atrakcyjne. 
 
To coś, co mężczyźni tracący dziewictwo w młodym wieku są w stanie dostrzec odpowiednio wcześniej. Spróbuj zaakceptować ten fakt i zacznij cieszyć się towarzystwem kobiet tak jak na to zasługujesz! W końcu jesteś fantastycznym mężczyzną, prawda?
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin