Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać dziewczynę

Chciałbyś mieć dziewczynę i nie ma w tym naprawdę niczego złego czy tez dziwnego. W końcu jako ludzkość jesteśmy stworzeni do życia w społeczeństwie i miało kto ma ochotę kroczyć przez swoje życie w samotności. Jak jednak tego dokonać? Jak poderwać dziewczynę poprzez pracę nad sobą? Zapraszam do lektury!
 

Jak poderwać dziewczynę? Praca nad sobą

Jak poderwać dziewczynę 

 
W społeczeństwie dalej istnieje przekonanie, że uwodzenie kobiet, to coś co każdy mężczyzna powinien umieć już od samego momentu swoich urodzin. Jest to kwestia, którą jako gatunek otrzymujemy w genetycznym spadku po naszych przodkach… Tak jednak nie jest. Prawdą jest jednak to, że nasze dzieciństwo ma bardzo wielki wpływ na to w jaki sposób radzimy sobie nie tylko w procesie samego uwodzenia, ale też w kontaktach z innymi ludźmi. Dlaczego? Ponieważ właśnie wtedy nasz umysł jest najbardziej chłonny na nową wiedzę oraz doświadczenia i jest to jednocześnie okres gdy uczymy się socjalizacji zarówno poprzez własne doświadczenia jak i obserwowanie innych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to napisz o tym w komentarzach, a postaram się wkrótce stworzyć odpowiedni artykuł.
 
Dość powiedzieć, że chciałbym abyś zdał sobie sprawę z faktu, iż Twój brak umiejętności uwodzenia kobiet wcale nie jest permanentny czy też dożywotni. Możesz to zmienić jeśli tylko będziesz miał na to chęć i odpowiednią porcję motywacji.
 
Zanim jednak zajmiesz się zgłębianiem technik uwodzenia, chciałbym abyś zastanowił się nad kilkoma kwestiami o których piszę poniżej.
 
 

1.Twoje przekonania na temat kobiet 

 

Jak poderwać dziewczynę

 

Pierwsza podstawowa kwestia to jest to w jaki sposób podchodzisz do kwestii związanych z kobietami, czyli mówiąc w skrócie – czy uważasz, że zasługujesz na to aby mieć dziewczynę. Spora grupa mężczyzn, którzy nie mieli do tej pory w swoim życiu okazji aby stworzyć prawdziwy związek z kobietą traktuje przedstawicielki płci przeciwnej jako istoty niemal boskie, całkowicie niedostępne przeciętnym śmiertelnikom.
 
Jeśli żywisz takie właśnie przekonania na temat kobiet, to najwyższy czas przyjrzał się im nieco dokładniej i przemyślał ich zasadność, ponieważ nie zaprowadzą Cię zbyt daleko w Twoim życiu… Kobiety tak jak my mają swoje wady, gorsze dni, problemy i nieciekawe cechy zarówno wyglądu jak i charakteru.  Dopóki tego nie zrozumiesz i nie zaakceptujesz, to za każdym razem gdy będziesz chciał nawiązać interakcję z dziewczyną, która Ci się podoba będziesz odczuwał niesamowity stres – ona jest taka wspaniała, a Ty taki nic nie znaczący…
 

2.Twoje przekonania na własny temat

Jak poderwać dziewczynę
 
Jak poderwać dziewczynę? Zanim się do tego zabierzesz zastanów się w jaki sposób postrzegasz własną osobę – czy uważasz się za wartościowego człowieka, który ma bardzo wiele do zaoferowania otaczającemu Cię światu? A może wręcz przeciwnie?
 
Jak chcesz sprawić aby inni Cię polubili i szanowali (w tym kobiety) jeśli Ty sam tego nie robisz? Pomyśl – jeśli uważasz się za nieciekawego człowieka, to czy w oczach kobiet będziesz postrzegany jako atrakcyjny mężczyzna? Jak będziesz w stanie czuć się swobodnie w towarzystwie kobiet jeśli cały czas będziesz żył w przeświadczeniu, że tak naprawdę nie zasługujesz na nie?
 
Popracuj nad sobą! Jest wiele sposobów na to aby nauczyć się akceptować własną osobę, być z siebie dumnym, czy też pewnym siebie. Wystarczy tylko trochę poszukać, a z pewnością znajdziesz pasujące Ci rozwiązania. Tu już nawet nie chodzi o kobiety – jeśli nie będziesz swoim najlepszym przyjacielem, to po prostu nie będziesz w stanie cieszyć się swoim życiem i czerpać z niego radość, a masz je tylko jedno.
 
 

3.Twój wygląd

Jak poderwać dziewczynę

Jak chciałbyś aby wyglądała Twoja dziewczyna? Założę się, że chciałbyś aby była naprawdę piękna! Nie ma się co oszukiwać – dla nas facetów wygląd naszej potencjalnej partnerki jest ważny, ponieważ jesteśmy wzrokowcami. Dopiero w drugiej kolejności zwracamy uwagę na jej charakter, mówiąc prościej – jesteśmy w stanie być z ładną ale głupią, ale nie mądrą ale brzydką. Oczywiście w miarę rozwoju swoich umiejętności z uwodzenia i nabrania doświadczenia w obcowaniu z kobietami z pewnością zrozumiesz, że wygląd to nie wszystko i Twoja dziewczyna nie musi być supermodelką (chociaż musi być ładna) jeśli świetnie się z nią dogadujesz

 
Chciałbym Ci jednak zadać pytanie z innej beczki – a jak Ty dbasz o siebie? Chciałbyś mieć piękną kobietę, a co Ty robisz aby spodobać się jej? Nie mówię tutaj o tym czy jesteś przystojny, bo to nie ma znaczenia, ale pytam się Ciebie w jaki sposób dbasz o swoje ciało? Chodzisz w czystych i dobrze dobranych kolorystycznie do siebie ubraniach? Dbasz o higienę osobistą? Pamiętasz o aktywności fizycznej i racjonalnym odżywianiu? (nie chodzi mi tutaj o spędzanie pół dnia na siłowni licząc każdą zjedzoną kalorię ale po prostu o zdrowe podejście do swojego ciała).  A może wręcz przeciwnie – jesz co popadnie (głównie przed telewizorem lub komputerem), myjąc się zazwyczaj w momencie kiedy nawet muchy zaczynają przy Tobie zawracać, a ubierasz w to co masz pod ręką jeśli tylko nie jest zbytnio poplamione?
 
Wygląd nie jest dla kobiety najważniejszy u mężczyzny, ale każda z nich zwraca uwagę na to w jaki sposób dbasz o siebie – żadna z nich nie chce być z gościem za którego musiałaby się wstydzić w miejscu publicznym… Naprawdę nie trzeba wiele aby stać się mężczyzną o dobrej prezencji.
 

4.Twoje życie

Jak poderwać dziewczynę
 
Jak poderwać dziewczynę? To jest dobre pytanie, ale może zadaj sobie inne – jak chciałbyś spędzać z nią czas? Jeśli nie szukasz związku na stałe, to ten podpunkt jest dla Ciebie zbędny i możesz śmiało zakończyć czytanie tego artykułu. W trakcie przelotnych znajomości nie ma zbytnio czasu aby się wzajemnie dokładnie poznać, więc jeśli znasz się na uwodzeniu, to wiedza ta będzie dla Ciebie w zupełności wystarczająca aby iść z kobietą poznaną przed chwilą do łóżka.
 
Jeśli jednak szukasz dłuższej relacji, to zastanów się co możesz zaoferować swojej potencjalnej dziewczynie. Jesteś człowiekiem ambitnym, który ma cele w życiu, ciekawe zainteresowania i pasje, a przy tym potrafisz ciekawie spędzać czas wolny? A może jesteś zdegustowany własnym życiem, najchętniej leżałbyś cały czas przed telewizorem i komputerem, z pasji to widziałeś kiedyś jedną z Melem Gibsonem, ale za bardzo Ci się nie podobała, a cele to są na strzelnicy. Pomyśl – czy podoba Ci się własne życie? Czy jesteś usatysfakcjonowany tym w jaki sposób mijają Ci kolejne dni? Jeśli nie, to jak chciałbyś aby jego częścią stała się druga osoba? Czym chcesz się z nią dzielić – smutkiem i rozczarowaniem? 
 
Tutaj również nie trzeba wiele pracy aby to zmienić. Zanim zaczniesz szukać partnerki do związku zastanów się, czy będziesz w stanie ten związek utrzymać, ponieważ uwodzenia nie kończy się w momencie gdy jesteście razem, ono się wtedy dopiero tak naprawdę zaczyna….
 
Bądź fair wobec siebie – czy po przeczytaniu tych wszystkich podpunktów jest coś nad czym musisz popracować? Jeśli tak, to nie czekaj, tylko bierz się do roboty! Pamiętaj – uwodzenie to nie przypadek!
 
autor: Jan Gajos
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin