Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

pdJeśli odwiedzasz często naszą stronę i jesteś naszym stałym czytelnikiem, to z pewnością miałeś okazje zapoznać się z wieloma poradami odnośnie relacji damsko-męskich dotyczących przeróżnych sytuacji. Jak poznawać kobiety, jak z nimi rozmawiać, jak utrzymywać z nimi znajomość… Dzisiaj chciałbym podpowiedzieć Ci jak możesz poradzić sobie po zerwaniu. Zainteresowany? W takim razie zapraszam do lektury!

 


Jak poradzić sobie po zerwaniu? Dwie konkretne porady.

pd


Jeśli czytasz na bieżąco nasze materiały i testujesz nabytą wiedzę w praktyce, to być może wyrobiłeś w sobie przekonanie, że kwestia zerwania raczej nie będzie Cię dotyczyła (no chyba, że to Ty podejmiesz taką decyzję). Też kiedyś tak myślałem gdy zacząłem funkcjonować jako trener. Prawda jest jednak zupełnie inna – zdarza się, że do siebie nie pasujecie i to dziewczyna postanawia zakończyć waszą relację. Czasami natomiast coś zawalisz i zrywacie w dosyć nieprzyjemnych okolicznościach.


Brutalne zerwania są najgorsze. Oczywiście zdarzają się te na zasadzie „zostańmy przyjaciółmi” – sam utrzymuję całkiem bliski kontakt z kilkoma moimi eks, więc wiem, że jest to możliwe. Skupmy się jednak na tych brutalnych, wyniszczających emocjonalnie zerwaniach – tych, które robią z ciebie wrak człowieka na kilka najbliższych dni (o ile nie tygodni czy też miesięcy).


Jeśli śledzisz naszą stronę i czytałeś poprzednie artykuły to z pewnością wiesz już jak poradzić sobie z takimi negatywnymi stanami emocjonalnymi w bardzo krótkim czasie (jeśli nie, to pamiętaj, że alkohol i wszelkie tego typu używki nie są rozwiązaniem a jedynie pogarszają sytuację) dlatego nie będę się tutaj ponownie rozpisywać na ten temat.


Chciałbym dać Ci dwie konkretne porady na temat tego w jaki sposób możesz  poradzić sobie po zerwaniu.


Nie wiesz jak poradzić sobie po zerwaniu z dziewczyną i wrócić do uwodzenia? TUTAJ ZNAJDZIESZ KONKRETNE PORADY!


1.    Bądź towarzyski

pd


Większość facetów których znam i którzy przeszli przez drastyczne zerwanie w swoim życiu postanawia na początku spędzać sporą część czasu w samotności. Niektóre kobiety również tak postępuję, ale w większości mimo wszystko jest to zachowanie typowe dla mężczyzn. Kiedyś jeden kolega powiedział mi, że robi tak dlatego, ponieważ chce oczyścić swój umysł, a tego potrzebuje ciszy oraz spokoju. Zupełnie jakby jego była partnerka zaklinowała się w jego jaźni…


Takie podejście potrafi być jednakże bardzo niebezpieczne. Spędzanie zbyt dużej ilości czasu skupiając się na własnych przemyśleniach kiedy jesteś w stanie wysokiej wrażliwości emocjonalnej nie jest najlepszym  rozwiązaniem. Ciągle na nowo przeżywasz każdy gniew, zawód, smutek czy rozpacz, która towarzyszyła ci w trakcie zerwania… Nie muszę ci chyba mówić jak destruktywnie wpływa to na twoją psychikę… Dlatego właśnie tak ważnym jest abyś po zerwaniu nie odcinał się od innych ludzi.


Wiem, że może to być trudne zwłaszcza jeśli jesteś w niezbyt korzystnym stanie emocjonalnym, ale nikt ci nie karze wychodzić na miasto i imprezować do upadłego. Po prostu poświęć trochę czasu na spotkania ze swoimi przyjaciółmi. Wypij parę drinków, obejrzyjcie wspólnie film, posłuchaj kilka historii na temat tego co twoi przyjaciele NAPRAWDĘ myślą o twojej byłej dziewczynie. Dobrze jest otaczać się pozytywnymi ludźmi w złych momentach swojego życia.


Nie wiesz jak poradzić sobie po zerwaniu z dziewczyną i wrócić do uwodzenia? TUTAJ ZNAJDZIESZ KONKRETNE PORADY!


2.    Nie buduj wokół siebie murów

pd


Właśnie zostałeś zraniony i nie chcesz aby się to powtórzyło. Masz nienajlepsze zdanie o przedstawicielkach przeciwnej płci. Podrywanie, rozmawianie z nimi, a czasami nawet patrzenie na nie jest dla ciebie czymś niemożliwym do zrealizowania, przynajmniej przez jakiś czas. Wszyscy przechodziliśmy przez coś takiego i tego typu podejście jest całkowicie zrozumiałe, ale uwierz mi – to nie jest najlepszy pomysł.


Nie zrozum mnie źle – nie twierdzę wcale, że powinieneś zapraszać do domu każdą laskę z którą uda ci się zamienić choć jedno zdanie, ale całkowite odcinanie się od kobiet nie doprowadzi cię do niczego dobrego. Jeśli twoje zerwanie było trudne, to znaczy, że byłeś w długotrwałym związku, czyli minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz miałeś okazję flirtować z kobietami.


Musisz się upewnić, że dalej wiesz jak działać aby być gotowym kiedy postanowisz już „powrócić na rynek”. Kiedyś sam przeszedłem przez trudne rozstanie i popełniłem straszliwy błąd – wyłączyłem się z życia  towarzyskiego na wiele miesięcy przez co gdy byłem już gotowy, to zapomniałem jak to się robi. Zachowywałem się w stosunku do kobiet co najmniej dziwacznie i raczej niechętnie ze mną rozmawiały. Odkąd mam wiedzę z zakresu uwodzenia to nigdy nie popełniłem ponownie tego błędu. Doskonale wiem, że koniec związku wcale nie oznacza końca świata i nie ma co tracić życia na bezsensowną żałobę skoro są skuteczne sposoby na znaczące jej skrócenie.


Pamiętaj o tym co Ci napisałem powyżej i nie zapominaj również o tym, że świat nie kończy się na tej jednej kobiecie. Wiesz, że mam rację tak jak ja wiem, że jeśli jesteś świeżo po trudnym zerwaniu, to z pewnością cierpisz. Uwierz mi – naprawdę łatwo jest znowu wyjść do ludzi. Kiedy już tego dokonasz i zaczniesz na nowo spotykać się z kobietami, to po niedługim czasie zaczniesz zastanawiać się dlaczego tak bardzo cierpiałeś.


Masz tylko jedno życie – postaraj się go nie zmarnować.


Nie wiesz jak poradzić sobie po zerwaniu z dziewczyną i wrócić do uwodzenia? TUTAJ ZNAJDZIESZ KONKRETNE PORADY!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin